Zarządzanie własnym projektem w kulturze

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

Naucz się zarządzać projektem w branżach kreatywnych! 

Masz ogrom zapału, kreatywności i innowacyjnych pomysłów, które pragniesz przekuć w działanie? A może już prowadzisz własną działalność lub udzielasz się w NGO w obszarach kultury? Warsztaty "Zarządzanie własnym projektem w kulturze" umożliwią Ci nabycie kluczowych kompetencji zawodowych i umiejętności planowania, organizowania i przeprowadzania własnych działań w dynamicznych dziedzinach kreatywnych. 

Stawiamy przede wszystkim na praktykę! Każdy uczestnik dostanie do animowania projekt, który będzie musiał prowadzić jak prawdziwą firmę. Nauczy się pokonywać różnorodne przeszkody, by odnieść sukces.

Warsztaty są skierowane do:

  • animatorów kultury
  • osób pracujących w 3. sektorze
  • artystów, rzemieślników, projektantów 
  • osób projektujących swój biznes w obszarze kultury
  • liderów społecznych
  • i wszystkich osób pragnących rozwijać się w branżach kreatywnych!

Z warsztatów wyniesiesz wiedzę, doświadczenie i użyteczne narzędzia, które pomogą Ci wcielać w życie twórcze inicjatywy w sposób świadomy, kompetentny i przede wszystkim skuteczny! 

 

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

ZAPISY: http://www.krzywykomin.pl/wydarzenia/zarzadzanie-wlasnym-projektem-w-kulturze/

 

Warsztaty są częścią programu pracowni Kultura Lidera Kultury. To cykl szkoleń i warsztatów w ramach projektu “Trampolina do Kultury”. Warsztaty pracowni koncentrują się na kluczowych kompetencjach lidera kultury, jak zarządzanie własnym projektem, kreowanie wizerunku czy umiejętności komunikacyjne. 

 

Projekt „Trampolina do kultury” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Informacja o wydarzeniu pochodzi z serwisu DOKiS. Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.dokis.pl