Zapraszamy do FOTOBUDKI! Rodzinny warsztat plastyczny z sesją zdjęciową!

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

Jakie to fajne, gdy można powspominać miłe chwile spędzone z najbliższymi! Wspomnienia utrwalone na zdjęciach mają cudowną moc przywoływania emocji, których koloryt może ubarwić nawet pochmurny dzień.

Jeśli chcą Państwo twórczo spędzić czas na wspólnej zabawie z dziećmi i zapisać ten fakt w rodzinnym albumie, nasza fotobudka czeka na Państwa!

Zapraszamy na rodzinny warsztat plastyczny, w trakcie którego wykonamy ozdobną ramkę oraz wymarzone rekwizyty, po czym zrobimy sobie pamiątkowe, rodzinne zdjęcia.

 

Kiedy?       W niedzielę, 26.05.2019 r. od 15:00 do 16:30.

Dla kogo?  Dla dzieci w wieku od 4 lat, wraz z rodzicami lub opiekunami.

Gdzie?        We Wrocławskim Centrum Twórczości Dziecka.

Cena:          50 zł (2 osoby: rodzic/opiekun + dziecko)

 

ZAPISY PRZYJMUJEMY do CZWARTKU, 23.05.2019 r., przez FORMULARZ.


Autorem koncepcji i prowadzącym jest Piotr Misztela, aktor i instruktor teatralny, odtwórca jednej z głównych w ról w spektaklu "Niezłe kwiatki, czyli Nowy w rodzinie", którego premiera odbyła się jesienią 2018 r. W swojej pracy udowadnia, że twórczość plastyczna nie jest ograniczona kartką papieru i że przestrzeń dla kreatywności może powstać w każdym domu. Na jego warsztatach dzieci odkrywają swój plastyczny talent i bardzo dobrze się bawią.

Informacja o wydarzeniu pochodzi z serwisu DOKiS. Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.dokis.pl