Zaplątane- zimowe warsztaty wyplatania makramy

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

All I want for christmas is… warsztat makramowych ozdób choinkowych!

Zima to czas wyciszenia, nadrabiania książkowych zaległości, długich wieczorów pod ciepłym, puchowym kocem… Ale długie wieczory oznaczają także więcej czasu na rozwój nowych pasji i umiejętności.

Zapraszamy na niezwykłe, bezpłatne warsztaty DIY w ramach Wielkiego Finału projektu "Tarmpolina do kultury". Na zajęciach nauczymy się wyplatać bawełniane sznurki wyłącznie za pomocą własnych rąk i tworzyć z nich świąteczne dekoracje, które wprowadzą do naszych domów magię świąt! Poznając różne rodzaje makramowych splotów, stworzymy ozdoby choinkowe w formie mini-makramy na laskach cynamonu. Każdy z uczestników stworzy kilka dekoracji – jedną z nich będzie mógł zabrać do domu, reszta zostanie w przestrzeniach Krzywego Komina, tworząc właśnie tutaj niezwykłą świąteczną atmosferę.

Prowadząca: Aleksandra Matusik

Wstep wolny! Obowiązują zapisy.

Formularz zgłoszeniowy: https://www.krzywykomin.pl/wydarzenia/zimowe-warszty-wyplatania-makramy/

.............................................................................................................
Warsztaty są częścią programu Wielki Finał "Trampoliny do kultury". To radosne podsumowanie 4. edycji projektu Laboratorium Designu i Sztuki. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was masę atrakcji: kreatywne warsztaty, rodzinne zabawy, świąteczne gotowanie, dyskusje o kulturze oraz finałową wystawę Moda - Sztuka - Rzemiosło! Pełny program wydarzenia dostępny jest na stronie:
https://www.krzywykomin.pl/wydarzenia/wielki-final-trampoliny-kultury/

Projekt „Trampolina do kultury” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Informacja o wydarzeniu pochodzi z serwisu DOKiS. Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.dokis.pl