Zaczarowane wycinanki

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

Kolorowa rybka zamiast spełnić trzy życzenia daje pewnemu chłopcu niezwykłe nożyczki. Może za ich pomocą wyciąć z papieru wszystko, o czym zamarzy, a natychmiast stanie się to rzeczywistością. Czy zaczarowane wycinanki przyniosą mu szczęście? Może się okazać, że kiedy ma się już wszystko, jest potwornie nudno, a proste zabawy z rodzicami stają się wartością najcenniejszą.

Przedstawienie adresowane jest do widzów, którym nieobca jest konwencja umowności, znana tak dobrze z dziecięcych zabaw. Twórcy spektaklu przy pomocy geometrycznych figur, gestu, elementów pantomimy, czarnego teatru, cieni i lalek odwołują się do dziecięcej wyobraźni. Znajdujące się na scenie ogromne klocki zmieniają swoje funkcje. Każdy nowy układ figur wraz z gestem aktora tworzy nowe skojarzenia. Cienie poszerzają przestrzeń, budują metafory i dopełniają nastrój sceny.

Spektakl przeznaczony dla dzieci od 3 lat.

Czas trwania spektaklu: 80 minut

Obsada

Marta Gryko-Sokołowska
Aneta Płuszka
Małgorzata Suzuki
Andrzej Bocian
Marcin Marcinowicz

Produkcja

Autor: Ireneusz Maciejewski
Reżyseria: Ireneusz Maciejewski
Scenografia: Tomáš Volkmer
Muzyka: Piotr Klimek
Ruch sceniczny: Ewelina Ciszewska
Nagranie muzyki:
Mateusz Czarnowski – akordeon, marimbafon
Jarek Izdepski – kontrabas
Piotr Klimek – dzwonki, perkusjonalia

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły oraz termin rozpoczęcia sprzedaży wejściówek można sprawdzić bezpośrednio na stronie ewejsciowki.pl