Z książką do kina - rodzinny weekend z Kinem Dzieci

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

W weekend 16 i 17 września, tydzień przed rozpoczęciem 4. Festiwalu Filmowego Kino Dzieci, organizatorzy festiwalu zapraszają na film oraz warsztaty dla dzieci w pięciu warszawskich kawiarniach i księgarniach. Ciekawość najmłodszych rozbudzi kolorowa animacja na podstawie książki „Pan Patyk” Julii Donaldson, autorki kochanej przez dzieci serii „Gruffalo”, a kreatywne warsztaty plastyczne dla dzieci w wieku 4+ poprowadzą Mysie Harce.

Pokaz krótkometrażowego „Pana Patyka” i warsztaty dla dzieci odbędą się w pięciu warszawskich lokalizacjach: kawiarni Wars i Sawa w Nowym Teatrze, kluboksięgarni dziecięcej Badet na Ursynowie, księgarni-kawiarni Tarabuk w Teatrze Lalka, miejscu edukacji rodzinnej U króla Maciusia w Muzeum POLIN oraz w Muzeum dla Dzieci i kawiarni Bílý Koníček w Państwowym Muzeum Etnograficznym w Warszawie.

Podczas warsztatów po filmie dzieci wspólnie z edukatorkami z Mysich Harców wykonają z patyczków rodzinkę Pana Patyka. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Dla uczestników organizatorzy przygotowali kupony zniżkowe na bilety w ramach 4. Festiwalu Filmowego Kino Dzieci, odbywającego się w dniach 23 września – 1 października w Kino Muranów i Kinoteka PKiN oraz w 19 innych kinach w Polsce.

📖 Z książką do kina 🎦 MIEJSCA

sobota, 16.09

Badet Ursynów, 11:00 – 12:30
Wars i Sawa w Nowym, Nowy Teatr, 13:00 – 14:30
Państwowe Muzeum Etnograficzne w Warszawie (Muzeum dla Dzieci, Bílý Koníček czyli Biały Konik), 15:00 – 16:30

niedziela, 17.09

Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN (miejsce edukacji rodzinnej U króla Maciusia), 11:00 – 12:30 (obowiązuje rezerwacja miejsc: http://www.bilety.polin.pl/nienumerowane.html?id=59207 )
Tarabuk w Teatrze Lalka, 14.30 – 16:00

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.facebook.com