Wystawa Trio. Prezentacje pracowni

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

Trio. Prezentacje pracowni

Trio to projekt prezentacji pracowni wybranych polskich uczelni artystycznych w galerii Kultura Ma Wiele Twarzy w Zbrojowni Sztuki. W drugiej odsłonie zaprezentują się twórcy również związani z naszą uczelnią, ale zobaczymy też twórczość artystów z krakowskiej oraz wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych.
Od autora (prof. Zbigniew Gorlak):

TRIO – to idea Akademii. TRIO – to różnorodność. TRIO to konfrontacja!
Jak wyglądają pracownie rysunku i malarstwa w naszych Akademiach?

Co nas łączy, a co dzieli? Wynikiem są prace naszych studentów. Prezentujemy autorskie pracownie Akademii Sztuk Pięknych w kilku odsłonach. Do prezentacji 1 marca zaprosiliśmy pracownię prof. Ireneusza Walczaka z ASP w Katowicach i pracownię prof. Tomasza Kalitko z UAP w Poznaniu oraz pracownię PRiM z ASP w Gdańsku. Druga odsłona rozpocznie się 14 marca, zobaczymy pracownię prof. Adama Wsiołkowskiego z ASP z Krakowa, pracownię prof. Jacka Szewczyka z ASP z Wrocławia oraz pracownię PriM z Gdańska w nowej odsłonie.

W przyszłości zaprezentujemy pracownie z Łodzi, Warszawy, Rzeszowa, Torunia, Szczecina oraz z Zagranicy. TRIO to Święto Rysunku i Malarstwa , to Sztuka bez Granic Czasu i Miejsca.

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie zbrojowniasztuki.pl