Wystawa Fotografii Iwony Krzysztoń i Roberta Siwka "Dwubiegunowość"

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

DWUBIEGUNOWOŚĆ. Wystawa fotografii Iwony Krzysztoń i Roberta Siwka.

Dwoje przyjaciół, Ona z Gdańska, On z Krakowa.
Ich fotograficzne ścieżki spotkały się tam, gdzie znajduje się ich główny i najważniejszy obiekt zainteresowań człowiek. Ludzi fotografują w różnych sytuacjach i kontekstach. Oboje budują to, co w fotografii uważają za najważniejsze nastrój, uczucia, klimat.

Iwona fotografia jest, jak pisanie książek dlatego się nią zajmuje pogodna i energiczna osoba otwarta na świat. Absolwentka Liceum Sztuk Plastycznych w Gdyni-Orłowie. Świadomą fotografią zajmuje się od 2007 r. Ma na swoim koncie publikacje, wystawy, nagrody, wyróżnienia w konkursach: „Gdańsk Odchodzący”; „Album Dla Gdańska”; udział w wystawach zbiorowych z GTTF z „Oruńskie Warsztaty Fotograficzne”; „Oruński Detal”; „Gdańskie Żurawie”; wystawa indywidualna „Portret”.

Robert skryty zamknięty w sobie, niechętnie pokazuje swoje zdjęcia, choć fotografuje całe swoje dorosłe życie. Nie ma udziału w wystawach ani publikacjach, bo nigdy o to nie zabiegał. Współpracuje z Krakowskim Centrum Choreograficznym.

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.wyspaskarbow.gak.gda.pl