Wymiana oraz Pchli Targ Sąsiedzki w Firleju

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

Wymieniaj się i bądź w kontakcie z sąsiadami!

Masz w swoich szafach, na regałach, w piwnicach lub na strychu rzeczy, z których nie korzystasz, a wydaje Ci się, że komuś innemu mogłyby się spodobać?
Prawdopodobnie odpowiedź jest twierdząca (bo kto z nas nie ma) Wymiana Sąsiedzka oraz Pchli Targ to miejsca dla Ciebie.

Zasady pozostają niezmienne:
W strefie Pchlego Targu można sprzedać ubrania/książki/buty/i inne przedmioty (czyt. ozdoby) w stanie bardzo dobrym i w przyjaznych cenach.
W strefie Wymiany można zostawić ubrania/książki/buty/ i inne oraz zabrać ze sobą to, co wpadło Ci w oko. Ze strefy wymiany można coś wziąć nawet jak nic tam nie przyniesiesz.

Zapraszamy sąsiadów bliższych i dalszych, z rodzinami i przyjaciółmi ;) Poznajmy się jeszcze lepiej, przewietrzmy nasze szafy i piwnice, wymieńmy się miłym słowem!

Otwarta Wymiana Sąsiedzka oraz Pchli Targ to miejsce dla obrotu ubraniami, książkami, płytami czy kwiatami. Przedsięwzięcie to opiera się na idei wprowadzenia nowej formy nabywania rzeczy, zaprzestania niepotrzebnego ich gromadzenia oraz możliwości dzielenia się i pomagania. Akcja odbywa się pod hasłem “przyjdź, wymień, zostaw”, gdyż odzieżowe nadwyżki przekazane zostaną organizacjom niosącym pomoc potrzebującym.

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.facebook.com