WOŚP ŻRDW 2017: Jelonek Kobranocka Mesajah PTW Mazolewski i inni

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

10

Przedstawiamy Wam rozpiskę koncertową na zbliżający się 26. Finał WOŚP w Centrum Kultury w Żyrardowie. W tym roku chcieliśmy zagrać bardzo ambitnie, stąd też propozycje jazzowe! Nie bójcie się ich sprawdzić, wiemy, że po tylu latach wspólnego koncertowania (za którym tęsknimy, jak za Wami), wiecie już co to jest siła dźwięków, szczególnie tych zagranych przez muzyków-magików :).

Do tych czarodziejów należą bez wątpienia Panowie z Laboratorium (spójrzcie tylko na nazwiska!), którzy swoją przygodę ze sceną rozpoczęli już w 1970 roku. Ich kultowość śmiało możemy porównać do Dżemu, tylko w jazzowym wydaniu. Wojtek Mazolewski to gość, który nie tylko ma świetne projekty, żyje nimi, ocierając się o mainstream, pokazując że młodych jazzem też można zainteresować – do tego potrafi też strzelać bramki dla drużyny WOŚP ;). Będą z nami też chłopaki z EABS, zespołu, który gra jazz tak nowocześnie, że aż szczęka opada. Możemy być dumni, że w Polsce, we Wrocławiu, powstaje muza, która idzie i zachwyca krytyków na świecie. Ostatni artysta, to nasz przyjaciel, którego kupę lat temu mogliśmy słuchać, kiedy ćwiczył z tyłu sceny w Centrum Kultury na „Calisi”. Doskonalił się dlatego, że jest osobą niesamowicie ambitną, dzisiaj będącą w stanie podjąć się najtrudniejszych muzycznych wyzwań - Kuba Sokołowski! Niesamowicie się cieszymy, że nasze drogi ponownie się skrzyżują na 13. już Finale, który dla Was i dla dzieciaków robimy.
Nie zabraknie stosunkowo nowych zespołów, którym życzymy wytrwałości na muzycznej drodze, bo rynek Polska być trudna ;). Wysłuchajcie ich, dajcie im kredyt zaufania, bo nie jest łatwo nie być znanym, kiedy wszyscy czekają na gwiazdy. Wystąpią dla Was dwie piękne wokalistki. Pierwsza, Patrycja z metalowym zespołem Faza Error, który skopie Wam z rańca tyłki. Druga, Maja, która oczarowała słuchaczy w The Voice of Poland, a zagra wsparta przez żyrardowskich Dandysów - Maja & Dandysi. Zobaczyć będziecie mogli dwa zespoły ze Szczecina: CHORZY, którzy wiedzą jak grać, a wokalista Olek wie co to znaczy być frontmanem z prawdziwego zdarzenia. Będą też Bubliczki, przy których folkowych dźwiękach nie da się ustać w miejscu!
Nie zabraknie stałych bywalców naszych finałów Pull The Wire, którzy przedstawią pierwszy raz w mieście bardzo dobry materiał z płyty „Negatyw”. Będzie z nami Jelonek, który dla Was, wiemy, że jest już legendą, a dla nas kimś kto zapewni rodzinną atmosferę i ściany śmierci! Sobotnie koncerty zacznie MESAJAHofficial, który rozbuja Was najlepiej jak tylko to potrafi – to jeden z najmocniejszych punktów obecnej sceny reggae. W końcu spotkamy się z Proletaryat, który nie mógł do nas dwa lata temu dojechać, a na którego czekaliście i który z Jurkiem zaczynał na pierwszym Finale tę całą orkiestrową zadymę. Po raz pierwszy w Żyrardowie zagra Kobranocka, która, jak Proletaryat, była przy narodzinach Fundacji, a jest symbolem tego, bez czego Finału nie mogłoby być, Rock n Rolla!
Taką mamy dla Was w tym roku propozycję – od nas, od serca, dla dzieciaków. Uszanujcie nasz wybór jak co roku, oklaskujcie artystów, bo grają na Finale i nie biorą kasy, za co te brawa i pełna sala im się należą!
Nie jest to koniec atrakcji – będzie ich masa, niewykluczone, że wskoczy jeszcze coś muzycznego.
Na koniec mamy do Was PROŚBĘ. UDOSTĘPNIJCIE naszą wiadomość, gramy ponownie dla dzieciaków i ponownie chcemy zrobić z Wami najgorętszy karnawał w środku zimy!
KOCHAJCIE SIĘ.
MIŁOŚĆ, PRZYJAŹŃ, MUZYKA

26. Finał WOŚP – Żyrardów 2018
Centrum Kultury w Żyrardowie
Plac Jana Pawła 2/3

12 stycznia
wstęp 10zł
18:50 - ROZPOCZĘCIE
19:00 – Kuba Sokołowski
20:00 – Wojtek Mazolewski Quintet
21:30 – Laboratorium

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.facebook.com