Wojtek Gęsicki „Tej nocy będzie fajnie” - Smolna Fest

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

Wojtek Gęsicki, znany jako „Bard największy na świecie”, jest kompozytorem, autorem tekstów i wykonawcą scenicznym. Od dwudziestu pięciu lat zachwyca ciepłym głosem i spotykaną tylko u nielicznych artystów zdolnością do nawiązywania kontaktu z widzem. Od pierwszych słów powitania zaprzyjaźnia się z publicznością i do końca utrzymuje z nią kontakt dzięki prawdzie, ciepłu i dowcipowi.
Laureat wielu nagród, m.in.: I nagrody na Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Autorskie OPPA w Warszawie, I nagrody na Olsztyńskich Spotkaniach Zamkowych „Śpiewajmy Poezję” oraz II nagrody na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie.
Twórca wielu imprez i festiwali ogólnopolskich, zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Gospodarz „Sceny Zaułek”.

Dziś proponuje Państwu spotkanie z piosenkami m.in. Cohena, Okudżawy, Wysockiego i Grechuty. Możecie pomyśleć, że wszyscy juz próbowali śpiewania tych autorów... Tak, ale Gęsicki jest wyjątkowy, więc i spotkanie z tymi piosenkami też będzie wyjątkowe.
Interpretacje piosenek, głos Wojtka Gęsickiego i aranżacje zdecydowanie wyróżniają ten program na tle innych propozycji. Program ma charakter pogodnego spotkania Artysty z publicznością. Dużą rolę odgrywa tu humor i wspólne śpiewanie. W programie usłyszymy m.in.: „Niepewność”, „Nie dokazuj”, „A jednak mi żal”, „Tańcz mnie”, „Pochód zdechlaków”, „Piosenka o Przyjacielu...”
Akompaniament na żywo w wykonaniu jednego z najlepszych akordeonistów w Kraju – Rafała Grząki.

Obsada

wyst.: Wojtek Gęsicki (gitara
wokal)
Rafał Grząka (akordeon)

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły oraz termin rozpoczęcia sprzedaży wejściówek można sprawdzić bezpośrednio na stronie ewejsciowki.pl