Wioska więzi - Dyscyplina bez awantur. Spotkanie otwarte

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

5

W najbliższą środę w godz. 17.00-20.00 w naszej FIKA Klubokawiarnia kolejne spotkanie dla rodziców z cyklu WIOSKA WIĘZI.
Zapraszamy do naszej "rodzicielskiej wioski" na cykliczne wydarzenie skupiające rodziców, którzy szukają wzmocnienia dla siebie i swoich rodzicielskich wysiłków. Chcemy spotykać się w gronie rodziców o podobnych wartościach, których bazą są filary rodzicielstwa bliskości i porozumienia bez przemocy. Dzielimy się doświadczeniami, pochylamy się nad poruszającymi nas tematami, pracujemy wspólnie nad umocnieniem naszych rodzicielskich kompetencji.
Tym razem: DYSCYPLINA BEZ AWNATUR czyli rzecz o tym jak przekształcać trudne sytuacje w okazje do nauki i rozwoju dziecka przerywając błędne koło kar. Będzie też o udziale mózgu w tej całej awanturze ;-)
Prowadzenie: Anna Łagód, psycholog, trenerka Family-lab, terapeutka rodzinna pracująca m.in. w nurcie TSR, RB i NVC, mama trójki dzieci i Fiki (czwartego, najbardziej wymagającego dziecka;-))
UWAGA! Nasza wioska rozrasta się. Cieszy nas to bardzo jednak abyście skorzystali jak najwięcej zdecydowaliśmy się wprowadzić LIMIT 16 MIEJSC. A zatem prosimy o zgłoszenia tu w komentarzach przy wydarzeniu.
Zapraszamy by podarować sobie ten czas bez dzieci - jednak jeśli nie macie takiej możliwości zapraszamy, zorganizujemy dzieciom przestrzeń do zabawy. Opłata za bawialnię dla dzieci uczestników 5 zł.
Do zobaczenia :-)

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.facebook.com