Weź udział w III edycji konkursu literackiego „Wyjdź z ukrycia”

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

8 maja 2021 roku rozpoczyna się XVIII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek, w tym roku pod hasłem „Znajdziesz mnie w bibliotece”. Również 8 maja Zagłębiowska Mediateka startuje z III już edycją konkursu literackiego „Wyjdź z ukrycia”, obejmującego całe Zagłębie Dąbrowskie. Ponownie zachęcamy - otwórzcie swoje szuflady, przejrzyjcie pliki w komputerach i wyślijcie nam swoje prace - opowiadanie lub wiersz. Tematyka prac jest dowolna. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem na stronie Miejskiej Biblioteki w Sosnowcu www.biblioteka.sosnowiec.pl Wyjdź z ukrycia i znajdź nas w bibliotece!

Regulamin konkursu literackiego „Wyjdź z ukrycia” – III edycji

Tytuł: Wyjdź z ukrycia
Forma pracy: Krótka forma literacka – proza lub poezja.
Technika wykonania: Tekst pisany w dowolnym programie tekstowym – font Times New Roman 12, interlinia 1,5 (maksymalna objętość to 4 strony) lub odręcznie (maksymalnie 8 stron).

Patroni medialni:
Dziennik Zachodni – gazeta regionalna
Kurier Miejski – czasopismo samorządowe Sosnowca
Sosnowiecki.pl – portal internetowy
Twoje Zagłębie – bezpłatna gazeta

Warunki uczestnictwa:

1. Uczestnikiem konkursu może być każdy dorosły mieszkaniec Zagłębia Dąbrowskiego oraz uczniowie szkół ponadpodstawowych.
2. Organizatorem konkursu jest Zagłębiowska Mediateka - Wypożyczalnia dla Dorosłych, Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Gustawa Daniłowskiego, ul. Kościelna 11, 41-200 Sosnowiec.
3. Udział w konkursie jest dobrowolny oraz bezpłatny.
4. Konkurs rozpoczyna się 08.05.2021 r., a kończy 10.06.2021 r.

Dalszy ciąg na www.biblioteka.sosnowiec.pl

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.biblioteka.sosnowiec.pl