Wernisaż wystawy // INDIE - historia prawdziwa

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

Projektornia Gdański Archipelag Kultury zaprasza na wernisaż wystawy prac fotograficznych Sebastiana Góry „Indie - historia prawdziwa", 27 marca (środa) 2019r., godz. 18:00. Wstęp wolny!

---
Wystawa opowiada o pobycie fotografa w Indiach (październik / listopad 2018r.). „Doświadczyłem prawdziwych Indii, żyjąc dokładnie tak, jak lokalni mieszkańcy tego jakże barwnego kraju. Mieszkałem w aszramie jogowym Paramanand w Indore, a następnie w Jaipur, Agrze i Delhi. Odwiedziłem święte miasta Omkareshwar, Maheshwar, Mandu i inne. Chodziłem boso, jadłem i piłem w przydrożnych punktach gastronomicznych, poruszałem się słynnymi tuk tukami. Zdjęcia obrazują moje przeżycia, emocjonalne reakcje na napotkane sytuacje i osoby”.

---
Sebastian Góra fotograf z zawodu, zamiłowania i pasji. Zdobywca tegorocznej nagrody Grand Prix PhotoGlob Kolosów w Gdynia Arena za zdjęcie z Indii. „Fotografia reportażowa i podróżnicza - taką fotografię kocham, czuję i wykonuję z wielkim zaangażowaniem. Szczęśliwie udaje mi się również łączyć fotografię podróżniczą z autorskim reportażem ślubnym. Podróże kształcą, doświadczają i zmuszają do refleksji co przekłada się na moje zdjęcia. Ukończyłem 2-letnią szkołę HNC Photography w Sandwell College (Wielka Brytania) i otrzymałem międzynarodowe kwalifikacje BTEC. Od lat współpracuje z organizatorami dużych festiwali natury teatralnej, eventowej, tanecznej. Prywatnie uwielbiam się uśmiechać i uwielbiam uśmiechniętych ludzi”.

Sebastian Góra
Fotograf

---
sebastiangora.com
facebook.com/sebastiangora.fotografia
instagram.com/sebastian.gora.photographer
instagram.com/sebastian_gora_wedding_stories

Informacja o wydarzeniu pochodzi z serwisu Planer. Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie projektornia.art.pl