Warsztaty Dla Mamy w salonie Empik Kaskada

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

Specjalnie organizowane warsztaty rozwijające kreatywność po raz kolejny zawitają do salonów Empik w całej Polsce! Tym razem sieć Empik przygotowała szereg atrakcji i zajęć edukacyjnych na pierwszą połowę maja. To świetny sposób na spędzenie wolnego czasu z rówieśnikami, a także szansa na rozwój zdolności manualnych i artystycznego wyczucia w swobodnej i twórczej atmosferze. W salonie Empik Kaskada warsztaty odbędą się w dniach 9 oraz 16 maja.

Zajęcia kreatywne są ważniejsze niż myślimy, ponieważ to w dzieciństwie najlepiej rozwijać pokłady twórczości. W salonie Empik Kaskada na najmłodszych czekać będzie mnóstwo inspiracji i okazja do stworzenia czegoś wyjątkowego. Uczestnicy na pewno nie będą się nudzić. Prawdziwa eksplozja kolorów czekać będzie na uczestników podczas zajęć z testowania wyjątkowych markerów. Nadarzy się także okazja do wykonania własnoręcznego prezentu dla mam na Dzień Matki. Ciekawa broszka, stojak na biżuterie, a może naszyjnik? Wszystkie chwyty dozwolone!

Zapisy przyjmujemy pod numerem telefonu: 603 112 134.

Empik Kaskada
Szczecin, ul. Niepodległości 36

16 maja, 15:30-17:00
Dla Mamy!
Staedtler i Empik zapraszają na warsztaty, podczas których można wykonać jedyny w swoim rodzaju prezent dla najukochańszej osoby. Dla Mamy! Może piękny stojaczek na biżuterię? Albo zabawny kolorowy wisiorek lub broszka? To Ty znasz swoją Mamę najlepiej. Jej gust, potrzeby i poczucie humoru. Włącz wyobraźnię i do dzieła! Własnoręcznie wykonany prezent z pewnością bardzo Ją ucieszy. Wiek 5+