W ten karnawał piję tylko szampana! - spektakl improwizowany

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

Karnawał czas dzikiej niczym nieskrępowanej zabawy. Bale maskowe w zabytkowych zamkach, kolorowe parady i huczne defilady na ulicach tropikalnych miast. Eleganckie Święto hedonizmu i rozpusty, podlewane najlepszymi alkoholami ze wszystkich stron świata.

Madame Q jest wytwornym i idealnym miejscem, by dać upust naszym żądzom i zagrać improwizowany spektakl inspirowany karnawałem.
Wsłuchamy się w Wasze karnawałowe historie i... przeniesiemy Was do świata, który powstanie tylko przed Waszymi oczami, by zniknąć parę chwil później raz na zawsze.

Zapraszamy na spektakl improwizacji teatralnej, który zagramy tylko jeden jedyny raz. Wszystkie historie, postacie oraz dialogi będą w pełni improwizowane, wymyślone na bieżąco, jednak absolutnie niepozbawione sensu.

Zapraszamy na wspólną podróż w nieznane. Na Karnawał, brokat i cekiny w Madame Q!

☞ Kiedy: NIEDZIELA | 24 Lutego | 19:00

☞ Gdzie: Madame Q / Burdzińskiego 5/24 Warszawa

☞ Bilety: 20 zł

Teatr Improwizacji 1000 DEN, to grupa ludzi, która zetknęła się ze sobą na styku marzeń, niezwykłej chemii i chęci stworzenia własnego unikalnego stylu improwizacji. Na naszych spektaklach prezentujemy z reguły długą formę improwizacji. Wszystko stworzone na oczach widza. Wszystko zagrane jeden jedyny raz. Zainspirowane słowem od publiczności. Raz jest śmiesznie, wzruszająco, absurdalnie, innym razem dziwnie, onirycznie czy niepokojąco znajomo.

Czas trwania spektaklu: 120 minut

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły oraz termin rozpoczęcia sprzedaży wejściówek można sprawdzić bezpośrednio na stronie ewejsciowki.pl