Visa Kino Letnie Sopot - Zakopane 2017 / film "Bracia Kliczko"

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

Zapraszamy na film "Bridget Jones 3".
Kategoria: biograficzny, dokumentalny, sportowy.
Reżyser: Sebastian Dehnhardt.
Scenariusz: Sebastian Dehnhardt.
Produkcja: Niemcy.
Obsada: Vitali Klitschko, Wladimir Klitschko.

Prawdziwa historia dwóch najbardziej znanych braci w świecie boksu: Vitalija i Wladimira Klitschko. Poznaj ich dzieciństwo spędzone na Ukrainie, w okolicy skażonych terenów Czarnobyla, pierwsze sukcesy, porażki i ciężką drogę do kariery w czasach rozpadu Związku Radzieckiego. Szansą na międzynarodową karierę była dla braci przeprowadzka na Zachód, gdzie pod okiem pierwszych, profesjonalnych trenerów Wladimir trafił do czołowych zawodników warszawskiej Gwardii. Pasmo największych sukcesów rozpoczyna się w 1996 roku pierwszą zawodową walką Vitalija i debiutem Wladimira na Igrzyskach Olimpijskich w Atlancie.

Filmowe morze, góry i Mazury.
Przez całe wakacje, Visa Kino Letnie zaprasza widzów w najpopularniejszych kurortach Polski – w Sopocie i Zakopanem - na codzienne, bezpłatne projekcje filmowe. Dodatkowo w środy i czwartki, seanse kina letniego odbywać się będą w Giżycku.
Codziennie od 1 lipca do 31 sierpnia można rozkoszować się filmami
w niepowtarzalnych warunkach przyrody. W Sopocie projekcje odbywają się na słynnym sopockim molo, w Zakopanem na Kulturalnym Placu Niepodległości, tuż obok Krupówek z widokiem na Giewont, a w Giżycku w Ekomarinie, tuż nad jeziorem Niegocin, gdzie filmy oglądać będzie można nawet z przycumowanych jachtów.
Jak co roku, każdy tydzień festiwalu będzie podzielony na atrakcyjne dni tematyczne. W repertuarze znajdą się filmy Oscarowe i nagradzane na europejskich festiwalach, światowe super hity i kino artystyczne, nie zabraknie też polskich produkcji, o których głośno w kraju i za granicą.

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie kino.visa.pl