USABILITY, BYĆ BLIŻEJ POTRZEB KLIENTA

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

Przyjdź na bezpłatne szkolenie i dowiedz się, jak wykorzystać usability w swoim biznesie!

Usability najczęściej odnosi się do interaktywnych urządzeń, stron internetowych i aplikacji. Użyteczność, funkcjonalność, efektywność to słowa klucze w usability. To od nich zależy sukces wdrożeniowy projektów oraz produktów. Nowoczesny biznes coraz częściej korzysta z usability, aby zwiększyć zadowolenie klientów.

Szkolenie "Usability, być bliżej potrzeb klienta" jest skierowane do osób, które nie mają jeszcze doświadczenia w temacie usability - szczególnie zapraszamy wrocławskich przedsiębiorców chcących zdobyć wiedzę z zakresu User Experience.

Szkolenie będzie dotyczyło doświadczeń użytkownika w świecie online i nie tylko. Uczestnicy poznają sposoby zapewnienia jakości użytkowej oprogramowania „od kuchni”, zdobędą wiedzę o przewadze konkurencyjnej systemów i aplikacji. Przyjdź na bezpłatne szkolenie i dowiedz się, jak funkcjonalnie kontaktować się z klientem poprzez różnego rodzaju oprogramowanie tak, by skutecznie odpowiadać na jego potrzeby.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Warsztaty są częścią programu pracowni Kultura Lidera Kultury. To cykl szkoleń i warsztatów w ramach projektu “Trampolina do Kultury”. Warsztaty pracowni koncentrują się na kluczowych kompetencjach lidera kultury, jak zarządzanie własnym projektem, kreowanie wizerunku czy umiejętności komunikacyjne. 

Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularz internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 30 zł, która zostanie zwrócona po zajęciach (szczegóły zostaną podane w procesie rekrutacji).

Projekt „Trampolina do kultury” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Informacja o wydarzeniu pochodzi z serwisu DOKiS. Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.dokis.pl