TWÓRCZA MOC - WARSZTATY MOCY DLA KOBIET

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

ZACZARUJ SIĘ

Na naszych spotkaniach korzystać będziemy z metod stosowanych w arteterapii, ćwiczeń znanych z literatury o samorozwoju i neuroplastyczności mózgu. Sięgniemy też do nauki wschodu i ludowej wiedzy naszych babć. Będziemy poznawać i malować zioła, odbijać je starymi technikami fotograficznymi, tworzyć własne kompozycje olejków eterycznych czy domowe "woreczki" musujące do kąpieli. Chciałabym, aby w tym czasie poznawania siebie i rozbudzania własnego potencjału i kreatywności, było też miejsce na działania warsztatowe.

WARSZTATY W RYTMIE DUSZY

W naszych działaniach sięgać będziemy po ciekawe techniki plastyczne, takie jak: cyjanotypia, akwarela, metody budowania lalek teatralnych, kolaż czy monotypia.

Robienie nowych rzeczy wyzwala w nas pozytywne emocje, pozwala poznać się z nowej strony, Daje poczucie satysfakcji, a sama czynność może mieć działanie rytualne, wprowadzać w stan relaksu i odprężenia. Chciałabym, aby twórczość mogła stać się celem samym w sobie. Przyjemnością, oczyszczeniem, podróżą w głąb siebie. Magią.

ZAPISY: https://www.krzywykomin.pl/wydarzenia/tworcza-moc-warsztaty-mocy-dla-kobiet-4/

Informacja o wydarzeniu pochodzi z serwisu DOKiS. Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.dokis.pl