TWÓRCZA MOC - WARSZTATY MOCY DLA KOBIET

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

- Dodaj do kalendarza Google
wstęp wolny

Zapraszamy wszystkie kobiety, niezależnie od wieku, doświadczeń plastycznych i własnych osądów na temat swoich umiejętności.

Na naszych spotkaniach korzystać będziemy z metod stosowanych w arteterapii, ćwiczeń znanych z literatury o samorozwoju i neuroplastyczności mózgu. Sięgniemy też do nauki wschodu i ludowej wiedzy naszych babć. Będziemy poznawać i malować zioła, odbijać je starymi technikami fotograficznymi, tworzyć własne kompozycje olejków eterycznych czy domowe "woreczki" musujące do kąpieli.

W naszych działaniach sięgać będziemy po ciekawe techniki plastyczne, takie jak: cyjanotypia, akwarela, metody budowania lalek teatralnych, kolaż czy monotypia.

W ramach każdego spotkania, odbywać  się będzie część warsztatowa (wszystkie potrzebne materiały znajdziecie na miejscu) oraz elementy dopełniające wybraną tematykę, rytuał uziemienia i oczyszczanie energii. Na miejscu czekać też będzie mała przekąska i ziołowe napary.

Wydarzenie płatne. 
Zapisy przez formularz zgłoszeniowy: 
https://www.krzywykomin.pl/wydarzenia/tworcza-moc-warsztaty-mocy-dla-kobiet-3/

Informacja o wydarzeniu pochodzi z serwisu DOKiS. Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.dokis.pl