TIFF 365 // warsztaty z planowania kariery fotograficznej i wykład

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

TIFF Center to nie tylko miejsce, to także warsztaty fotograficzne, pokazy filmowe, projekty integracyjne poprzez sztukę, działania networkingowe, wyjazdowe akademie odbywające się na wsiach i w małych miejscowościach czy wreszcie festiwal fotografii.

Już 6 czerwca odbędą się pierwsze dwa spotkania w TIFF Center – warsztaty "Co dalej, czyli o planowaniu kariery z fotografią", które poprowadzi Katarzyna Sagatowska oraz wykład Adama Mazura "Sztuka współczesna jako fotografia".

WARSZTATY, 6 czerwca, godz.12:00-16:00 (TIFF Center, ul. Ruska 46a/9)
Poświęcone zostaną możliwym drogom rozwoju kariery związanej z fotografią, zagadnieniom związanym z przygotowaniem się i profesjonalnym funkcjonowaniem na rynku sztuki. Wydarzenie dedykowane jest szczególnie początkującym fotografom, którzy zastanawiają się, jak zaistnieć na rynku sztuki, ale również bardziej doświadczonym osobom, które chcą nadać swojej karierze tempa i poszukują nowych dróg rozwoju.

Udział w warsztatach jest bezpłatny, jednak ilość miejsc jest ograniczona do 10 osób (warsztaty odbywają się w formie tradycyjnej). Zapisy pod adresem: academy@tiff.wroc.pl do 30 maja 2020. W tytule maila prosimy wpisać “Warsztaty z Katarzyną Sagatowską”.

WYKŁAD, 6 czerwca, godz. 18:00 (transmisja online na kanale Facebookowym TIFF Center)
Dziś, jak w wieku XIX, trudno być fotografem artystą. Kompleksy fotografów pragnących być artystami są tak stare jak nieudana kariera malarska Daguerra, równie fatalne co rysunki Cartier-Bressona, czy malarstwo Man Raya. Ciekawsze poznawczo wydaje się odwrócenie sytuacji i przyjrzenie działaniom artystów, którzy za wszelką cenę pragną być fotografami.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednak wziąć w nim może udział jedynie 10 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń (zapisy pod adresem academy@tiff.wroc.pl). Wykład będzie można obejrzeć również online na profilu FB TIFF Center.

współfinansowane przez: Gmina Wrocław, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
partner: Galeria Jednostka

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.tiffcenter.com