Teatralna przygoda - Kreatywne Wakacje

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

Lato w mieście wcale nie musi być nudne! Będzie kreatywnie, będzie twórczo, będziemy się świetnie bawić! Odkryj talent swojego dziecka, spraw mu wspaniały prezent w postaci cyklu multidyscyplinarnych warsztatów.

Teatralna przygoda to cykl warsztatów, który w niezwykły sposób przybliży nam świat TEATRU PLASTYCZNEGO. Wspólnie tworzyć będziemy własne profesjonalne projekty, lalki teatralne, scenografię i kostiumy! Podczas zajęć poznamy podstawę techniki animacji lalkowej i warsztatu scenografa, ale też będziemy grać w gry i zabawy teatralne, tworzyć etiudy teatralne, pracować nad ruchem, ciałem i dykcją. Przed nam mnóstwo wrażeń, pracy i wyzwań- zwłaszcza, że efekt naszej pracy zwieńczyć chcemy mini pokazem, na który zaprosimy rodzinę, przyjaciół i wszystkich miłośników teatru.

Już dziś zapraszamy na pokaz naszego zespołu!

Warsztaty przeznaczone dla dzieci od 6-13 lat.

...................................................................................

HARMONOGRAM

PONIEDZIAŁEK - Przygoda z teatrem
Pierwszy dzień warsztatów „Przygoda z teatrem” spędzimy poznając różne rodzaje lalek teatralnych. Porozmawiamy też o scenografii i przygotujemy projekty naszych własnych form teatralnych. Wspólnie zagramy też w gry które przybliżą nam teatr pantomimy i teatr plastyczny.

WTOREK - Przygoda z teatrem
Drugi dzień „Przygody z teatrem” spędzimy tworząc nasze lalki teatralne. Nauczymy się też je animować czyli ożywiać. Postaramy się żeby nabrały nie tylko oddechu (który jest podstawą do animowania form lalkowych), ale i własnego charakteru.

ŚRODA - Przygoda z teatrem
Kolejny dzień naszych warsztatów upłynie pod znakiem gier i zbaw teatralnych mających na celu wspólne stworzenie krótkiego scenariusza do naszego występu. Ustalimy też jak wyglądać ma scenografia i zrobimy elementy kostiumów do naszego przedstawienia.

CZWARTEK - Przygoda z teatrem
Czwarty dzień naszej pracy poświęcimy przede wszystkim na stworzenie wspólnej scenografii do spektaklu. Odbędą się również próby aktorskie. Nauczymy się naszych ról bazując na wcześniejszych zajęciach ruchowych.

PIĄTEK - Przygoda z teatrem
Ostatni dzień naszych warsztatów to oczywiście próba generalna. Zajmiemy się także naszymi kostiumami – wykorzystując do tego elementy charakteryzatorskie i wcześniej przygotowane elementy.

Zwieńczeniem całości będzie SPEKTAKL na który już teraz serdecznie zapraszamy!
.........................................................................................
Zapisy poprzez formularz internetowy:
http://www.krzywykomin.pl/wydarzenia/teatralna-przygoda/

Program kreatywnych wakacji: http://www.krzywykomin.pl/wydarzenia/kreatywne-wakacje-w-krzywym-kominie-gotowi-na-przygode/

Informacja o wydarzeniu pochodzi z serwisu DOKiS. Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.dokis.pl