Teatr i koncert, czyli styczeń w Smoszewie

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

Podczas pierwszego wydarzenia w Nowym Roku na Smoszewskim Festiwalu Kultury zobaczymy spektakl "Mąż i żona" Aleksandra Fredry, posłuchamy koncertu Henry No Hurry i obejrzymy wystawę fotografii "Aktorzy".

Spektakl "Mąż i Żona" w wykonaniu Kompanii Teatralnej Mamro, to komedia erotyczna z przewagą scen łóżkowych, opowiadająca o perypetiach żony i męża, kochanki i kochanka. A tak w telegraficznym skrócie to fredrowska historia w Smoszewie.

HENRY NO HURRY! To jednoosobowy projekt Wawrzyńca Jana Dąbrowskiego znanego także pod pseudonimem Henry David. Projekt na poły muzyczny, na poły podróżniczy i po trosze pisarski. Obwoźny zakład koncertowy odwiedzający z założenia miejsca małe, kameralne.

Wielkoformatowe fotografie sportretowanych aktorów m.in. Grażyny Szapołowskiej, Beaty Tyszkiewicz, Zbigniewa Zamachowskiego czy Karola Strasburgera zobaczymy podczas wystawy "Aktorzy" Sergiusza Sachno. Prace były prezentowane w całej Polsce.

14 stycznia 2017, godz. 18:00
Wstęp wolny!

KULTURA DOSTĘPNA OBJĘŁA PATRONAT MEDIALNY NAD TYM WYDARZENIEM.

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie smoszewskifestiwalkultury.pl