Świetlica Kreatywna: Domowy Pamiętnik

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

Chcesz zdobyć nowe umiejętności, takie jak malowanie na wodzie, tworzenie domowego pamiętnika, animacja poklatkowa czy upcykling? Może zainteresuje Cię dialog międzykulturowy, dramo-terapia lub czytanie w pryzmacie? A może chcesz po prostu poznać nowych ludzi?
Przybywaj!

Świetlica Kreatywna to projekt, którego ideą jest integracja ze sztuką i ludźmi.Artyści z różnych dziedzin, w trakcie warsztatów podzielą się swoją pasją, a uczestnicy będą mieli możliwość odkrycia i rozwinięcia swojej kreatywności.

Cokolwiek zadecydujesz zapraszamy do Plamy już od września!

Do udziału zapraszamy dzieci i dorosłych. Warsztaty są integracyjne, międzypokoleniowe i otwarte dla każdego, kto ma ochotę na kreatywną przygodę.

Zapisy na warsztaty drogą mailową: plama@gak.gda.pl
(w tytule rodzaj warsztatów i data)
O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.
Każdy warsztat trwa ok. 2 godz.

Wszystkie warsztaty są bezpłatne!

________________________________________

30.09. 2019, poniedziałek, godz. 17.30
Domowy pamiętnik

Uczestnicy: od lat 6 do 106
Prowadząca: Agnieszka Kurkowska

Zachęcam do wspólnego wykonania „DOMOWEGO pamiętnika”, który służyłby przechowywaniu wspomnień i pamiątek ważnych dla Twojego domu/ rodziny. Filcowe etui z tajemniczymi okienkami reprezentujące dom marzeń zawierałoby ważne pamiątki, być może umieszczane na tekturowych kartach. Taki „DOMOWY pamiętnik”, pamięta czym był/ jest dla nas dom i pomaga w trudnych sytuacjach tęsknoty i zagubienia.

Informacja o wydarzeniu pochodzi z serwisu Planer. Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie plama.art.pl