Stare Miasto w Bydgoszczy FREE Walkative! TOUR

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

Przyznajcie się, kto nie mógł się już doczekać spacerów po mieście? A co jakby połączyć przyjemne z pożytecznym? Spacerek, piękne widoki, garść ciekawych informacji, anegdot i historii? Brzmi jak plan?

W czasie wycieczki po Bydgoszczy odwiedzimy Stary Rynek, poznamy legendę o krwawej niedzieli, odkryjemy średniowieczne mury na podwórzu współczesnej kamienicy, zajrzymy do katedry, w której znaleziono niedawno cenny skarb, zobaczymy panoramę miasta z jego symbolem – trzema spichrzami oraz balansującą nad rzeką rzeźbą. Poznamy codzienność jego mieszkańców, dowiemy się, gdzie najchętniej wpadają na szybką kawę, a gdzie spotykają się wieczorem z przyjaciółmi. Nauczymy się też kilku słówek z lokalnej gwary, sprawdzimy, jaki czas pokazuje bydgoski zegar i przespacerujemy się uliczką, na której nie da się zmoknąć. Do zobaczenia w Bydgoszczy!

Wycieczkę możecie zarezerwować tutaj:
https://freewalkingtour.com/pl/bydgoszcz/

Pamiętajcie, że rezerwacja jest obowiązkowa, koniecznie załóżcie maseczki, my też będziemy zamaskowani, ale bądźcie pewni, że będziemy uśmiechać się do Was oczami! :)
Ustaliliśmy limit wielkości grup na 20 osób, także spieszcie się i rezerwujcie.

Wycieczki działają w naszej stałej formule “free tours” - to wyłącznie Wy decydujecie jak wynagrodzić przewodnika za jego pracę. Wysokość kwoty jest dowolna. Możecie jednak pomyśleć o wycieczce jak o wypadzie do kina. Przez około 2 godziny będziecie się dobrze bawić. Niech kwota odzwierciedla cenę biletu - to, czy byliście w tanim kinie studyjnym czy w drogim multipleksie pozostawiamy już Waszej decyzji. Natomiast prosimy o nie jedzenie popcornu na wycieczce ;)

Zapraszamy!

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.facebook.com