STARE I NOWE SPOTKANIA BAJKOWE – „BARWA I DŹWIĘK” - DBP

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

Malarstwo jest milczącą muzyką, a muzyka – brzmiącą barwą dźwięków
B&D

Dział Pracy z Dziećmi zaprasza na kolejne warsztaty w ramach Starych i Nowych Spotkań Bajkowych. Barwa i Dźwięk to cykl zajęć muzyczno-plastycznych dla młodych artystów. Stworzone zostały z myślą o kompleksowym rozwoju artystycznym najmłodszych. Wspólne czytanie, taniec, gra na instrumentach, śpiew oraz tworzenie prac plastycznych to wspaniała okazja, aby nasze pociechy mogły bawić się i uczyć, ćwiczyć koordynację ruchową i zdolności manualne, jak również wyrażać swoje emocje.

Najbliższe spotkanie odbędzie się 1 czerwca,  godz. 11:00-12:30
Jego tytuł to „Wakacyjne marzenia”.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
STARE I NOWE SPOTKANIA BAJKOWE to cykl zajęć adresowanych do dzieci w wieku od 4 do 6 lat, które zapraszamy wraz z ich rodzicami lub opiekunami. Spotkania te mają wprowadzić małych czytelników w świat książek. Treścią spotkań, oprócz obcowania z książkami, będzie wspólne muzykowanie, tańce, zabawy w teatr (małe formy), tworzenie prac plastycznych inspirowanych tekstem. Odbywają się raz w miesiącu, w soboty, o godz. 11.00 – 12.30. Obowiązują zapisy – w poniedziałki poprzedzające spotkanie na miejscu, u bibliotekarza lub telefonicznie (71 33 52 217), w godzinach pracy Biblioteki (10.30 – 18.30). Zajęcia przygotowuje i prowadzi Beata Rusnak.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Informacja o wydarzeniu pochodzi z serwisu DOKiS. Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.dokis.pl