Solidarność Polsko-Czechosłowacka

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

Wystawa i koncert upamiętniające Solidarność Polsko-Czechosłowacką oraz Strajki na Wybrzeżu - sierpień 1980.
17.00 Wystawa fotografii Grzegorza Majewskiego i spotkanie z autorem | „Szlak do Wolności Solidarności Polsko-Czechosłowackiej” | miejsce: Kawiarnia KOK
18.00 - Koncert „Rozmówki polsko-czeskie” | Antoni Muracki z zespołem | w programie m. in. piosenki Jaromira Nohavicy |
miejsce: sala widowiskowa KOK

Antoni Muracki - pieśniarz, poeta, kompozytor i muzyk.
Od 1986 roku jest członkiem ZAKR, występował w kabarecie „Nowy Świat” i „Warsztat”, brał udział w licznych programach radiowych (PR III, Radio Z) i telewizyjnych (”Powrót bardów”), jest twórcą programów literackich i kabaretowych, autorem, kompozytorem, wykonawcą i tłumaczem.
Od 2004 - prowadzi własną scenę muzyczno-kabaretową „Salonik z kulturą”, gdzie prezentuje twórczość wybitnych postaci polskiej piosenki i kabaretu, czasem jazzu i teatru, oraz własne utwory.
Od ponad 35 lat wykonuje swoje niebanalne pieśni, próbujące wzruszać i zachwycać, rozśmieszać i zmuszać do myślenia. Bogate w warstwie harmonicznej, posiadają nierzadko urzekającą melodyjność. A poza tym zawsze mają coś do powiedzenia słuchaczowi - o ludziach, emocjach, miłości czy relacjach z drugim człowiekiem. Koncerty artysty to spektakle satyryczno-liryczne, o dużym ładunku emocjonalnym, który niosą zarówno tekst, muzyka, jak i dojrzałe wykonanie.

Informacja o wydarzeniu pochodzi z serwisu DOKiS. Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.dokis.pl