Scream Maker, Steel Velvet, Nasty Crue

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

15

Steel Velvet:
Zespół powstał w 2008 roku, grając do dziś w niezmiennym składzie. Muzycy czerpią inspirację z klasyków gatunku takich jak Motley Crue, Whitesnake, Van Halen, Dokken czy Rainbow. Zespół prezentuje pełen profesjonalizm nie tylko w sferze muzycznej, ale również wizualnej, tworząc niesamowite show sceniczne na każdym z występów. W swoim dorobku fonograficznym posiadają demo nagrane w 2009 roku, oraz debiutancką płytę z 2011 zatytułowaną „LuZ, która zawiera dziesięć hard rockowych utworów utrzymanych w klimacie lat 70/80’-tych. Ponadto dwa zarejestrowane klipy „Wczorajszy Jazz” oraz „Soczewki” promujące numery z płyty.
Zespół zagrał ponad 130 koncertów w różnych rejonach Polski, występując zarówno w klubach, jak i na dużych plenerowych scenach. Supportował koncert Blaze’a Bayleya (byłego wokalisty Iron Maiden), a dzielił również scenę z takimi legendami polskiego rocka, jak TSA, Turbo, Oddział Zamknięty, Mech, Kat, Kobranocka, Dżem, Złe Psy czy Proletaryat.

Scream Maker:
Zespół powstał w 2010 r. Udało mu się opracować obszerny materiał koncertowy i zaprezentować go na ok. 100 występach na żywo. Wśród zespołów, z którymi Scream Maker dzielił scenę, znajdują się polskie legendy heavy metalu takie, jak Ceti, Turbo, Mech, Alastor, Stos, Kreon, Wolf Spider oraz jeden z największych głosów gatunku, były wokalista Judas Priest, Tim „Ripper” Owens.
Jesienią 2011 r. Scream Maker wydał 8-utworową EP-kę o tytule „We Are Not The Same”, a także nagrał teledysk do promującej ją piosenki – „Wanna Be a Star”. Kilka miesięcy wcześniej zespół dostał się do ścisłego finału prestiżowego konkursu Antyfest, organizowanego przez Antyradio. Utwory zespołu Scream Maker prezentowane są w wielu rozgłośniach radiowych.
W styczniu 2016 roku zespół wydaje album „Back Against the World” i wyrusza w trasę koncertową. To propozycja dla tych, co przywołują pamięć o Saxon, Iron Maiden, Judas Priest, Thin Lizzy, Warrant, Rainbow, Dio czy Accept. Klasyczny heavy metal.

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.facebook.com