Rodzinne Warsztaty Cyrkowe

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

Zabawy Cyrkowe to nowa propozycja dla rodzin. Takie spotkania kształtują sprawność fizyczną, świadomość ciała i koordynację, ale przede wszystkim zaufanie – zacieśniają więzi. Zapraszamy do udziału dzieci w wieku 3-7 lat – koniecznie w towarzystwie dorosłego opiekuna. Gwarantujemy dużo śmiechu i wiele radosnych przytulańców.

Zajęcia przeznaczone dla dzieci 3-7 lat oraz rodziców.
25 listopada (sobota) 2017 r. o godz. 11-12.
Adres: Ośrodek Kultury Górna, ul. Siedlecka 1.
Wstęp: 10 zł para: opiekun i dziecko – opłata bezpośrednio przed zajęciami.
Zajęcia prowadzi: Zuzanna Jarmakowska

Idea warsztatów:
Sobotnie zajęcia to szansa na spędzenie miłego czasu wraz z rodziną oraz poznaniu kilku zabaw, w które można bawić się również w domu. Zabawy Cyrkowe budują nie tylko sprawność fizyczną, świadomość ciała i koordynację fizyczną, ale przede wszystkim zacieśniają więź między rodzicami i dziećmi, dziadkami i wnuczętami. Zajęcia czerpią z metody Veroniki Sherborne oraz warsztatów Cyrkomotorik, metody Riki Taeymans.
Do kogo skierowane są rodzinne warsztaty?
Są to spotkania rodzinne. Warsztat skierowany do rodziców, dziadków, wujków lub cioć oraz dzieci w wieku 3-7 lat. Naszym celem jest, aby zajęcia były okazją do zacieśniania więzi i budowania zaufania. Ważne dla organizacji warsztatów jest aby każdemu dziecku towarzyszył opiekun – rodzic, dziadkowie, inna bliska osoba.

Co zabrać?
Proszę o zabranie wygodnego ubrania. Przyda się też coś do picia.
 

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.gorna.pl