Republika Marzeń

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

15

Unikalny spektakl, w którym to nie widz przychodzi do teatru, ale teatr do widza. Podczas każdego spektaklu konstruowany będzie Wielki Wzmacniacz Marzeń, do którego działania potrzebne będzie wspólne śpiewanie piosenek, odgrywanie scenek i dobra energia.

Republika marzeń to familijny spektakl plenerowy z udziałem 7 aktorów (dwie obsady). Przedstawienie jest nastawione na interakcję z widzami, którzy oglądają je z okien. Jego akcja toczy się na Oceanie Marzeń, gdzie dryfujące po nieznanych wodach statki-bloki spotykają się z przedstawicielami wyimaginowanej Republiki Marzeń, której ambasadą jest Teatr Zagłębia. W skład „marzycielskiej” ekipy wchodzą m.in. Prezydentka Republiki Marzeń, Kierowniczka Wydziału Marzeń Stosowanych czy Minister Transportu i Podróży.
Zadaniem obywateli wspomnianej republiki jest spełnianie marzeń i to właśnie marzenia są głównym tematem sztuki. Punktem kulminacyjnym spektaklu jest budowanie Wielkiego Wzmacniacza Marzeń. W przedstawieniu nie brakuje energetycznej muzyki, kreskówkowych kostiumów i mądrego przesłania.

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie teatrzaglebia.pl