RECITAL "ŚLADAMI MISTRZÓW SŁOWA"

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny
SCENA POD REGAŁEM NOWOROCZNIE: 
RECITAL "ŚLADAMI MISTRZÓW SŁOWA"

Rozpoczęliśmy prace i rozmowy na temat sponsoringu wydarzenia, zwiększamy zasięgi na naszej zrzutce oraz planujemy szeroko rozwiniętą kampanie reklamową w social mediach oraz stacjonarnie na terenie całego kraju.
Zapewniamy miejsce na banerach, plakatach, wszystkich grafikach w poszczególnych mediach, wyszczególnienie w napisach końcowych oraz specjalne podziękowania dla naszych partnerów. 
 
Koncert będzie emitowany podobnie jak ten świąteczny na naszych fanpage'ach oraz fanpage'u miasta Wrocław, ponadto dojdzie również platforma youtube!
 
Mimo bardzo ciężkiej sytuacji naszej sceny, chcemy z całych sił pozostać na powierzchni, przetrwać, bo to jest to co kochamy, muzyka i sztuka jest naszym tlenem... Dzięki Państwu mamy nadzieję, że przetrwamy, a co więcej wrócimy z tej dalekiej podróży silniejsi :)

Kilka informacji o Scenie

Scena Pod Regałem powstała w roku 2017 we wrocławskiej kawiarni Literatka na rynku z inicjatywy wrocławskiego pianisty, kompozytora, animatora kultury Michała Hadasika. Stopniowo rozpoczęto pracę na poszerzeniem działalności Sceny, by wkomponować w jej repertuar również spotkania Literackie, koncerty oraz Recitale Piosenki Literackiej. Obecnie jej działalność artystyczna oscyluje wokół 4 głównych osi działań twórczych: Muzyki, Sztuki, Literatury i Teatru. Rocznie Scena organizuje blisko 200 różnych wydarzeń we Wrocławiu ale też gościnnie wyjeżdża w inne rejony kraju.
 
Linki do innych  koncertów i projektów 
2. Wielka Majówka Online
3 Flamenco night sceny pod regałem
Informacja o wydarzeniu pochodzi z serwisu DOKiS. Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.dokis.pl