Re—konstrukcja w procesie Re—construction in progress

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

RE-KONSTRUKCJA W PROCESIE
zdarzenie pokaz filmowy muzyka
23.02.2018 godz. 19.00 piątek
wstęp wolny

projekcja, filmy 16 mm: Alicja i Mariusz Jodko
muzyka na żywo: Andrew Dixon (gęśle)
działania /lista nadal otwarta/: grupa AMEN /Marcin Mierzicki, Piotr-Marcin Stapiński/, Julita Gielzak, Marcin Harlender, Alicja Jodko—Andrzej Rerak, Małgorzata Kazimierczak, Jerzy Kosałka, Beata Rojek, Kamila Wolszczak
dokumentacja aktywna: Mira Boczniowicz
kooperacja: Maciek Bączyk, Andrzej Kieć
menu — zaskakujące i bardzo na temat:
Małgorzata Rachańczyk alias Panda i Marcin Piątkowski

30 lat temu z inicjatywy Alicji i Mariusza Jodko rozpoczęła działalność Galeria Entropia, która funkcjonuje do dziś jako Instytucja Kultury m. Wrocławia.
Podczas otwarcia pierwszej wystawy 23.02.1988 roku /malarstwo i rysunki Andrzeja Reraka/ miała miejsce multiprojekcja filmowa z taśm 16 mm autorstwa pomysłodawców Galerii. Była to swoista manifestacja zainteresowania procesualnością, „płynnością” form w naturze i sztuce oraz entuzjazmu działania, akcji. Z perspektywy czasu można uznać, że pokaz ten adekwatnie oddawał ducha Entropii oraz wskazywał na multimedialne tropy obecne od początku w programie Galerii.
Pokazem 23.02.2018 roku nawiązujemy do tego momentu i tego celuloidowego medium. Ale na tym nie koniec! Grę z czasem i pojęciem entropii podejmie tego wieczoru kilkoro świetnych artystów. Przewidujemy też inne atrakcje i zaskakujące, tematyczne menu.
Zapraszamy!

„Re-konstrukcja w procesie” rozpoczyna całoroczny projekt „Entropia Rośnie v.3.0” (wersja 3.0), który odnosi się zarówno do historii jak i współczesności, a rok 2018 Galeria ogłasza Rokiem Entropii… Podłącz się!

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.facebook.com