Radość życia. Wystawa malarstwa Krystyny Róż-Pasek

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

Najnowsza wystawa w Art in House jest odpowiedzią na szarówkę za oknem. W dniach od 22 do 26 listopada w galerii domu aukcyjnego zaprezentowane zostaną prace Krystyny Róż-Pasek. Ostatni dzień wystawy zatytułowanej „Radość życia” będzie również dniem finisażu. 26 listopada o godz. 18.00 podczas wydarzenia w przestrzeni wystawy spotkamy się z artystką.

Intensywne barwy, postaci wirujące w tańcu i eleganckie grające na instrumentach kobiety bezustannie pojawiają się w wyobraźni Krystyny Róż-Pasek, która przenosi je na płótno za pomocą szpachelki. Ta technika pozwala jej na szybkie malowanie i jak sama przyznaje: charakteryzuje ją pewność przy podejmowaniu decyzji, spontaniczność i niezachwiana ręka. Do swoich obrazów podchodzi spontanicznie i zdecydowanie, co sprawia, że przenosi na płótno pojawiające się w danej chwili emocje.

-Fascynuje mnie zaangażowanie które wkłada twórca w swój przekaz. Praca i poświęcenie wykorzystywane w przygotowaniach, które połączone z miłością do sztuki i chęcią przekazu dają piękno. Obrazy są odzwierciedleniem energii płynącej ze sceny i z wnętrza artysty. – mówi artystka.

Zapraszamy na wystawę malarstwa Krystyny Róż-Pasek "Radość życia"!

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.facebook.com