Psychocukier "Antypody umysłu"

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

20

Istnieją od 17 lat, wciąż w tym samym składzie. Zwolnili muzycznie i życiowo, ale nadal kiedy trzeba uderzają najgłośniej.
Album, którego nikt się nie spodziewa zawiera muzykę jakiej jeszcze nie grali. Zaczęli sami, nagrywając w swoim studiu na wsi. Eksperymenty, improwizowanie, loopy, "norweskie" wokale, przetworzone ślady. Z gotową płytą zwrócili się do producenta swojego poprzedniego krążka - "Diamenty" czyli NOON'a.
Zgodzili się na niełatwą propozycję - nagranie płyty od nowa. Materiał został więc wywrócony do góry nogami po raz pierwszy. Ponowna sesja odbyła się z powrotem w mieście, była płynna choć szalona - taka jaka powinna być. Żywa muzyka, z wszelkimi niedoskonałościami wróciła do komputera. Długie tygodnie studyjnej pracy nie przynosiły pożądanego rezultatu, należało ponownie spojrzeć na album Psychocukra wisząc głową do dołu. Nagrania z obu sesji zaczęły się łączyć, pojawiła się improwizacja na bębnach, nagrania terenowe, nagrania z dyktafonu, fortepian, sample, syntezatory, a wokale wyszły na wierzch - alternatywna
rzeczywistość ich muzyki.
"Antypody umysłu" to płyta, która była podróżą dla całej czwórki. Pełny obrót, który przyniósł muzykę spokojną choć podszytą niepokojem i euforyczną melancholią. Ich piąta płyta zaskoczy nie tylko tych, którzy znają ich poprzednie wydawnictwa.

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.facebook.com