PROJEKTOWANIE UBIORU, WARSZTATY MISTRZA

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

 

Zapraszamy pasjonatów mody na wyjątkowe warsztaty projektowania ubrań z  uznanym projektantem, zwycięzcą V edycji Fashion Designer Awards - Serafinem Andrzejakiem. Stwórz z Serafinem kolekcję, która zostanie zaprezentowana na pokazie mody - wielkim finale cyklu warsztatów Kultury Ubioru! 

UWAGA! Napisz w polu "UWAGI", dlaczego chcesz wziąć udział w warsztatach Projektowania ubioru.

Podczas sześciodniowego cyklu bezpłatnych warsztatów Serafin Andrzejak podzieli się z Tobą wiedzą, umiejętnościami i bogatym doświadczeniem projektanta mody. Pod czujnym okiem mistrza zyskasz okazję, by stworzyć wyjątkowy projekt i go urzeczywistnić, a następnie zaprezentować podczas pokazu podsumowującego projekt „Trampolina do kultury”.

Czego możesz się spodziewać? Opierając się na bogatym doświadczeniu Serafina Andrzejaka dowiesz się, jak przenosić własne pomysły na papier - zapoznasz się m.in. ze specyfiką tworzenia rysunku modowego z wykorzystaniem różnorodnych technik, dowiesz się jak na ich podstawie konstruować prototypy, a finalnie niesamowite kreacje! To świetna okazja, żeby poznać wszystkie sekrety mistrza projektowania. I to bezpłatnie! Serafin Andrzejak będzie Cię inspirował na każdym etapie pracy.

Materiały prasowe Serafina Andrzejaka

 

Warsztaty są przeznaczone dla:

początkujących projektantów

osób posiadających podstawową wiedzę dotyczącą projektowania

osób potrafiących posługiwać się maszyną do szycia

kandydatów szkół artystycznych, pragnących przygotować się do studiów kształcących w kierunku projektowania ubioru

pasjonatów mody

Zapis obowiązuje na cały cykl warsztatów! 

Terminy warsztatów:

11.10. (piątek) 12.10. (sobota) 13.10. (niedziela)

18.10. (piątek) 19.10. (sobota) 20.10. (niedziela)

godz. 12:00-18:00

Udział w warsztatach jest bezpłatny. UWAGA! Napisz w polu "UWAGI", dlaczego chcesz wziąć udział w warsztatach Projektowania ubioru.

.......................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Warsztaty są częścią programu pracowni Kultura Ubioru. Cykl Kultura Ubioru powstał z myślą o miłośnikach mody i eksperymentów z igłą i nitką w roli głównej. Uczestnicy będą rozwijać umiejętności z zakresu szycia, projektowania ubrań oraz wyrobu ozdób i dodatków.

Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularz internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 30 zł, która zostanie zwrócona po zajęciach (szczegóły zostaną podane w procesie rekrutacji).

Wszystkie prace powstałe w ramach projektu "Trampolina do kultury" pozostają w posiadania CRZ Krzywy Komin w celu ich prezentacji podczas wystawy finałowej. 

Projekt „Trampolina do kultury” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Informacja o wydarzeniu pochodzi z serwisu DOKiS. Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.dokis.pl