Prelekcje „Prawo w życiu codziennym” | Domy Sąsiedzkie | jesień 2020

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

Towarzystwo Przyjaciół Sopotu wraz z Gminą Miasta Sopotu zapraszają na kolejne spotkania w ramach projektu Dom Sąsiedzki. Prawo w życiu codziennym to kontynuacja prelekcji prawnych, które będą dotyczyły spraw spotykanych w naszym życiu na co dzień. Uczestnicy dowiedzą się m.in. jak sporządzić testament, kto dziedziczy w przypadku jego braku, jak skutecznie wydziedziczyć spadkobiercę, jak nie przejąć długów spadkowych, jak przekazać mieszkanie itp. Prelekcje prowadzone są przez notariusza i wieloletniego wykładowcę Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Wstęp wolny. Zapraszamy!

Poniżej prezentujemy szczegółowy harmonogram zajęć w edycji jesiennej. Zapraszamy do zapoznania się z tematyką i terminami. PRAWO W ŻYCIU CODZIENNYM Spotkania odbywają się we wtorki o godz. 17.00 w następujących terminach: 13.10.2020 „Testamenty, zachowek, wydziedziczenie” 27.10.2020 „Postępowania spadkowe” 10.11.2020 „Dziedziczenie nieruchomości, spółdzielczych praw do lokalu” Prosimy o zapoznanie się z regulaminem uczestnictwa w wydarzeniach w Dworku Sierakowskich dostępnym na stronie organizatora. W związku z obowiązującymi limitami na poszczególne wydarzenia mogą obowiązywać wejściówki. Prosimy o śledzenie informacji na stronie internetowej (www.tps.dworek.pl ) i profilu FB: \Towarzystwo Przyjaciół Sopotu.

Informacja o wydarzeniu pochodzi z serwisu Planer. Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie tps-dworek.pl