Porwanie Baltazara Gąbki odc. 01

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

3
Porwanie Baltazara Gąbki odc. 01

Znamienity uczony profesor Baltazar Gąbka znika w niewyjaśnionych okolicznościach w czasie wyprawy do Krainy Deszczowców. Książę Krak wysyła na poszukiwania Smoka Wawelskiego, któremu towarzyszy słynny kucharz Bartolini Bartłomiej herbu "Zielona pietruszka". Poszukiwacze nie są sami, śledzi ich bowiem tajemniczy, złowrogi don Pedro, szpieg z Krainy Deszczowców…


Pamiętnik Florki odc. 01

Serial pokazuje świat z perspektywy małej ryjówki Florentyny, która jest pilną obserwatorką rzeczywistości. Florka nie do końca dowierza tłumaczeniom dorosłych, więc sprawdza wszystko sama i dochodzi do własnych wniosków. Jak każdy maluch dziwi się najprostszym rzeczom, jednocześnie ucząc się je rozumieć i nazywać. Uczy się także nazywać, rozumieć i oswajać swoje emocje.
W odc. 1. Florka dowiaduje się, jak to się dzieje, że woda z kałuży paruje, a potem wraca w postaci deszczu.


Hip-hip & Hurra odc. 13

W odc. 13. dzięki niezrównanym detektywom dowiemy się, gdzie rosną perły.


Mami Fatale odc. 08

Po rzęsistej ulewie Mami i jej mali przyjaciele razem z domem spływają z wielką wodą do morza i lądują w brzuchu wieloryba. Kiedy zawodzą próby wydostania się na zewnątrz za pomocą łaskotania potwora od środka, Mami łapie za patelnię. I kto by pomyślał, że smażenie dorsza może przynieść tak niespodziewane skutki?


Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.kinozarogiem.pl