Polonez Duo — scena Szkoły Impro

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

Scena Szkoły Impro to wydarzenia w wykonaniu uczniów, absolwentów oraz instruktorów Szkoły Impro.

Polonez Duo — wieczór w parach

Zapraszamy na wieczór duetów, którym bliska jest improwizacja w stylu slow comedy. Wyjątkowy wieczór dla widzów: różne duety, różne energie, komedia w wielu odsłonach. Slow comedy to sugerowanie treści poza słowami, to wrażliwość na partnera i reagowanie na to, co niewypowiedziane. To także wrażliwość na przestrzeń, tworzenie jej iluzji. Czasem także zaskakujące montaże, dzięki którym można stworzyć wielowątkową historię.

Wydarzenie ma formę sceny otwartej. Każdy duet będzie miał 10 minut. Przestrzeń otwarta dla osób, które ucząc się improwizacji lub występując, chciałyby eksplorować na scenie nurt slow comedy. To miejsce, gdzie za każdym razem możesz spotkać się na scenie w innej parze.

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ
— Zgłoś swój duet na tablicy wydarzenia tutaj, które znajdziesz pod adresem: https://www.facebook.com/SzkolaImpro/events

JAK CZĘSTO MOGĘ SIĘ ZGŁOSIĆ
— „Polonez Duo” organizujemy w Resorcie Komedii co miesiąc. Aby dać szansę, jak największej liczbie chętnych, przyjęliśmy zasadę, że oczywiście możecie zgłaszać się co miesiąc.
— Natomiast jeżeli w danym miesiącu będzie duże zainteresowanie (więcej chętnych niż miejsc) z losowania wykluczymy te osoby, które występowały w poprzednim miesiącu.

Sprzedaż biletów na wydarzenie jest prowadzona wyłącznie drogą internetową.
Bilety w sprzedaży do godz. 19:15 w dniu wydarzenia.
***Dla występujących wstęp wolny!***

MIEJSCE: Resort Komedii
START: 19:00
BILETY: 5 zł
LICZBA MIEJSC OGRANICZONA: 35

*****

Z uwagi na wyjątkowe warunki sanitarne spektakli na żywo, prosimy Was o uwzględnienie kilku ważnych informacji:
● Warto przyjść wcześniej, sala będzie otwarta 30 minut przed spektaklem.
● Napoje na barze warto zamówić przed spektaklem, ponieważ nie będzie można wychodzić po nie w czasie spektaklu.
● Jeżeli nie czujecie się dobrze, w ostatniej chwili pojawiły się u Was kaszel lub gorączka – zostańcie w domu.
● W czasie spektaklu będą Was obowiązywały maseczki – zabierzcie je ze sobą.

*****

Ze względu na zachowanie zasad bezpieczeństwa zgodnie z Wytycznymi dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce opracowanymi przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwo Rozwoju oraz Głównego Inspektora Sanitarnego, kupując bilet na wydarzenie:
— Uczestnik oświadcza, że według swojej najlepszej wiedzy nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym.
— Uczestnik zobowiązany jest do samodzielnego wyposażenia się w materiały ochrony osobistej mające służyć zasłanianiu ust i nosa. Osoby nieposiadające ww. materiałów nie będą wpuszczane na teren imprezy.
— Uczestnik zobowiązuje się, że jeżeli wystąpią u niego objawy choroby, nie weźmie udziału w imprezie i natychmiast poinformuje Organizatora o swoim stanie zdrowia.

*****

W każdy poniedziałek zapraszamy do Resortu Komedii na Wieczory Szkoły Impro w formie różnorakiej — dżemy z udziałem publiczności, pokazy, formaty specjalne, turnieje, sceny dwuosobowe, wydarzenia muzyczne.

Szkoła Impro działa w Warszawie od 2012 roku. To pierwsza w Polsce i najdłużej istniejąca jednostka, prowadząca działalność edukacyjną w zakresie improwizacji teatralnej i komediowej. Warsztaty prowadzą doświadczeni artyści warszawskich scen oraz aktywni trenerzy improwizacji — aktorzy, komicy, wokaliści, pisarze, scenarzyści — posiadający wieloletnie doświadczenie pedagogiczne, którzy uczyli się od renomowanych nauczycieli i inicjatorów światowej sceny improwizacji (iO Theatre Chicago, Second City Chicago, UCB New York).

www.szkolaimpro.pl
www.facebook.com/SzkolaImpro
www.instagram.com/szkolaimpro

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły oraz termin rozpoczęcia sprzedaży wejściówek można sprawdzić bezpośrednio na stronie ewejsciowki.pl