Poezja Czwartego Wymiaru

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

-
Galeria Sztuki pARTer, Kłodzki Ośrodek Kultury
wstęp wolny

Kłodzki Klub Fotograficzny wystawa indywidualna: Anna Toch, Magdalena Przebięda
Wystawa czynna do 30.10.2020
Anna Toch - fotografią zajmuje się amatorsko, publikuje zdjęcia w czasopismach „Fotografia i Aparaty cyfrowe”, „Sudety”, w wydawnictwach ogrodniczych. Jest laureatką wielu konkursów fotograficznych, autorką wystaw indywidualnych i współautorką wystaw zbiorowych.
Tytuł wystawy „Poezja czwartego wymiaru” odnosi się do czasu jako takiego oraz postrzegania w owym czasie zmiennej rzeczywistości.
Magdalena Przebięda - współpracowniczka miesięcznika "Nieznany Świat", dla którego m.in. wykonała ponad trzydzieści okładek. Posiadaczka Certyfikatu Nowych Wzorców Sztuki, który uzyskała w 2017 roku. Autorka indywidualnych wystaw:
"Przenikanie" (Teatr Stary w Bolesławcu); "Na granicy z Arkadią" (Konwent Miłośników Fantastyki Zjava, Warszawa); Teatr Zdrojowy (Jelenia Góra); "Bystrzyckie spacery" (Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Bystrzycy Kłodzkiej).
Związana z Kłodzkim Klubem Fotograficznym od 2015 roku, z którym wystawia swoje prace w Polsce i Czechach. Mieszka w Bystrzycy Kłodzkiej.
,,Poezja czwartego wymiaru" - to zaglądanie za zasłonę tego co widzimy i doświadczamy naszymi zmysłami. Czas - brak czasu, czasoprzestrzeń niemożliwa. Takie połączenia zmuszają do myślenia i próby dotarcia poza niewiadome, bez czasu - wszystko działoby się jednocześnie, ale co to właściwie znaczy?

Informacja o wydarzeniu pochodzi z serwisu DOKiS. Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.dokis.pl