Podróże kapitana Klipera odc. 13

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

5
Podróże kapitana Klipera odc. 13

Kapitan Kliper płynie na wyspę Bambuco, na której ma się odbyć wielki karanawał. Po drodze natyka się na rozbity statek Szalonego Rogera i - choć to jego zaprzysięgły wróg - postanawia ruszyć mu z pomocą.


Pamiętnik Florki odc. 23

W odc. 23. Florka się nudzi. Nudzą się też jej przyjaciółki. I dzięki temu wymyślają całkiem fajne nowe zabawy.


Opowiadania z piaskownicy odc. 04

Seria krótkich historii z życia 5-letniego Tomka, oparta na motywach opowiadań Renaty Piątkowskiej.

Kiedy Kuba, kolega Tomka, pewnego dnia przychodzi do przedszkola w okularach, natychmiast stają się one obiektem zainteresowania i zazdrości wszystkich dzieci. Okulary przechodzą z rąk do rąk. Szczególny zachwyt budzi jednak etui, bo można z niego zrobić kilka fantastycznych rzeczy…


Baśnie i bajki polskie. O niezwykłej przyjaźni

Stary osioł porzucony przez właściciela, stary pies, który nie ustrzegł domu przed złodziejami, stary kogut, który nie dawał już rady piać, stary kot, z którego drwiły myszy - bezdomni, porzuceni, spotykają się w lesie i postanawiają razem wyruszyć w świat i znaleźć nowy dom…
Piękna i mądra opowieść o życiu, które naturalnie prowadzi do starości, i o tym, że szacunek do starości jest częścią dobrego życia.
Na motywach bajki ludowej "Gadka o zbójnikach".


Bajki Bolka i Lolka odc. 05

Bolek i Lolek znajdują na zakurzonym strychu stary kufer, nie zwyczajny – latający! Odbywają w nim fascynującą podniebną przejażdżkę, a potem ruszają wyżej i wyżej: łowią gwiazdy jak motyle, a z Drogi Mlecznej wypijają po kubku mleka i w końcu docierają na Księżyc. Zmęczeni przygodami w radością wracają na Ziemię.


Agatka odc. 23

Agatka i Cyryl pomagają zagubionej perseidzie powrócić do jej wędrujących sióstr.


Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.kinozarogiem.pl