Pobaw się improwizacją teatralną

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

Zapraszamy na 12. już edycję zabaw i gier opartych na improwizacji teatralnej.

Prowadzone w luźnej i wesołej atmosferze zabawy pomogą nam przełamać lody, bezpiecznie wyjść ze strefy komfortu i obudzić w sobie wewnętrzne dziecko. To zawsze skutkuje lepszymi efektami na scenie.

Skupiamy się na storytellingu i rozwijaniu wyobraźni - dużo improwizacji indywidualnej i ćwiczeń dwójkowych, ale oczywiście są też gry impro angażujące kilka osób lub wszystkich jednocześnie!
Ćwiczenia skierowane są niemalże do KAŻDEGO, kto chciałby:
- zwiększyć swoje umiejętności sceniczne i improwizatorskie(tego nigdy za dużo);
- spróbować swoich sił z impro;
- pobudzić do granic możliwości swoją wyobraźnię, rozwinąć ją, a z czasem także okiełznać;
- poprawić swoją pewność siebie;
- nabrać dystansu do całego świata;
- świetnie się bawić!

Tym razem zabawy poprowadzi Michał Iwanicki

Michał „Majkel” Iwanicki

Improwizator, mim, trener improwizacji oraz pantomimy, księgowy, aktywny członek polskiej sceny improwizacji. W improwizacji zaczął działać w 2011 roku jako członek Grupy So Close, w 2015 współtworzył Grupę Sic, zaangażowany również w Projekcie Impaktyt, Ekipie Comedy Lab, duecie JIM (Krzysztof Kasparek ii Michał Iwanicki), obecnie trener oraz aktor Grupy Ludzi.

Warsztatowo pod dużym wpływem trenerów z USA oraz Europy, uczył się u takich osób jak: F. Reppert, S. Messing, R. Mason, J. Shotts, C. Doyle, P. Najgebauer, P. Sikora.

W swojej dotychczasowej działalności zagrał ponad 500 spektakli zarówno na dużych jak i mniejszych scenach. Występował m.in. na takich festiwalach jak Improfest, WIFE, Podaj Wiosło, Jo! Festiwal, Improdrom, 321-IMPRO Konstancin-Jeziorna czy Krakowska oraz Olkuska Noc Teatrów.

W pantomimie swoje pierwsze kroki stawiał w 2013 roku, od 2015 roku w pełni zaangażowany w Teatrze Pantomimy „Pantomia”, gdzie rozwijał się pod okiem Krzysztofa Antkowiaka (Wrocławski Teatr Pantomimy im. H. Tomaszewskiego). Obecnie współpracuje z Warszawskim Centrum Pantomimy oraz z Tadeuszem Dylawerskim w Krakowie. Uczestniczył również w warsztatach technik: szkoła Lecoq, neutralnej maski, czy techniki Marcela Marceu (prowadzący: Bodecker & Neander).

----

Nie będzie to spektakl, koncert ani warsztaty!
Będzie to luźna forma zabawy z improwizacją!

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły oraz termin rozpoczęcia sprzedaży wejściówek można sprawdzić bezpośrednio na stronie ewejsciowki.pl