PLUSZAK PROSTO Z DŻUNGLI, AKCJA CHARYTATYWNA!

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

Podzielmy się radością - podczas Wielkiego Finału "Trampoliny do kultury" dzieci szyją dla dzieci! Zapraszamy małych i dorosłych do udziału w charytatywnym szyciu maskotek. Krawiecka przygoda czeka!

Pomaganie sprawia frajdę! Zwłaszcza, jeśli możemy pomóc przez kreatywną, rodzinną zabawę. Zapraszamy serdecznie do własnoręcznego wykonania oryginalnego pluszaka podczas Wielkiego Finału "Trampoliny do kultury". Maskotki zostaną wystawione na aukcję charytatywną, z której dochód przeznaczymy na wsparcie wybranej dziecięcej organizacji. 

Chcesz pomóc? Przyłącz się do akcji - pod okiem krawcowych z pasją stwórz jedyną w swoim rodzaju zabawkę! Czekamy na Was - dzieci, młodzież, dorosłych i seniorów - od 12:00 do 17:00 z materiałami, narzędziami i masą energii i uśmiechu! Wpadnij - zabierz rodzinę, znajomych, sąsiadków - i wszyj się w pomaganie!

Wykonanie maskotki prosto z dżungli zaczniemy od zrobienia wykroju. Każdy uczestnik będzie miał do dyspozycji różnego rodzaju tkaniny, sznurki, kolorowe, guziki i dodatki. Następnie gotowy wykrój przeniesiemy na materiał. Po szyciu i wypełnieniu, czas na ozdobienie - oczy, nosek, może kokarda przy uchu? I przytulanka handmade gotowa!

Do udziału zapraszamy zarówno dzieci, jak i dorosłych opiekunów. Przyłącz się do akcji!

Charytatywne warsztaty krawieckie są częścią programu Wielkiego Finału "Trampoliny do kultury". To radosne podsumowanie 4. edycji projektu Laboratorium Designu i Sztuki. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was masę atrakcji: kreatywne warsztaty, rodzinne zabawy, świąteczne gotowanie, dyskusje o kulturze oraz finałową wystawę Moda - Sztuka - Rzemiosło! Sprawdź cały program Wielkiego Finału "Trampoliny do kultury"  - KLIKNIJ TUTAJ!

......................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Projekt „Trampolina do kultury” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Informacja o wydarzeniu pochodzi z serwisu DOKiS. Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.dokis.pl