Pawbeats Live Band + goście: Kali VNM Te-Tris Marcelina Masia

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

1

Informujemy, że uległ zmianie termin koncertu Pawbeats Live Band + goście
Koncert odbędzie się 24 lutego 2018 r. w tym samym miejscu, czyli w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze
Zakupione bilety zachowują ważność.

PAWBEATS LIVE BAND + goście (KALI, VNM, TE-TRIS, MARCELINA, MASIA) zagrają w Starym Klasztorze!

Znani artyści hip-hopowi - KALI, VNM, TE-TRIS oraz niesamowite wokalistki - MARCELINA i MASIA to goście niezwykłego koncertu jaki odbędzie się 1 grudnia w Starym Klasztorze!

Na scenie w Sali Gotyckiej towarzyszyć im będzie PAWBEATS LIVE BAND - zespół dowodzony przez jednego z najważniejszych polskich producentów muzycznych.
Będzie to pierwszy we Wrocławiu koncert tego niecodziennego projektu.
Takiej okazji nie można przegapić! Rezerwujcie czas, info o biletach wkrótce!

Pawbeats, a właściwie Marcin Pawłowski to urodzony w Bydgoszczy kompozytor, producent muzyczny i multiinstrumentalista. Autor płyt "Utopia", "Orchestra" a także wydanej w tym roku "Chakra" w duecie z Kalim. Produkował kilkadziesiąt albumów związanych z rapem oraz muzyką rozrywkową, z których kilkanaście osiągnęło statusy Złotej oraz Platynowej Płyty, takich jak: Miuosh – Prosto przed siebie, Pih – Dowód Rzeczowy (trylogia), KęKę – Nowe Rzeczy czy też autorska Utopia.
Po raz pierwszy we Wrocławiu w Starym Klasztorze, w towarzystwie Live Bandu i znakomitych gości, Pawbeats zaprezentuje na żywo przekrój utworów z dotychczasowych płyt, a także kilka premier, które znajdą się na jego nowym albumie "OUT".
Goście koncertu - Kali, Vnm, Te-tris, Marcelina i Masia to gwarancja udanego koncertu jaki odbędzie się w Starym Klasztorze!

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.facebook.com