Pamiętnik Florki odc. 10

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

5
Pamiętnik Florki odc. 10

W odc. 10. Florka dowiaduje się, czy czterolistna koniczyna naprawdę przynosi szczęście, czy też może nasze szczęście zależy od nas samych.


Podróże kapitana Klipera odc. 11

Ponieważ zbliża się wielka parada żaglowców, małpka Gogo, towarzyszka kapitana Klipera, z zapałem uczy się robić węzły marynarskie. Jej zapał jest tak wielki, że związuje wszystko ze wszystkim, łącznie ze swoim ogonem... Do rozsupłania tego wielkiego gordyjskiego problemu trzeba wezwać fachowca - wielkiego fakira, zaklinacza z fujarką...


Baśnie i bajki polskie. Kopciuch

Polska wersja powszechnie znanej bajki o Kopciuszku. Dawno, dawno temu, a może nie tak dawno… za górami, za lasami, a może gdzieś niedaleko… królewna Anusia, sprzeciwiając się próbom jej wyswatania, opuszcza rodzinny zamek i wyrusza w świat. Przyjmuje pracę pomocy kuchennej w sąsiednim królestwie, gdzie wykonuje najbrudniejsze prace i z tej racji zostaje nazwana Kopciuchem. Dzięki swojej dobroci i dzięki magii Złotego Dębu rozkochuje w sobie butnego królewicza, który wcześniej nie zwracał uwagi na jakiegoś tam Kopciucha… No i wszystko kończy się szczęśliwie...
Na motywach bajki Jana Kasprowicza.


Proszę słonia! odc. 01

Mały chłopiec Pinio jest mały, ponieważ nie chce jeść witamin, które daje mu mama. Zamiast je łykać, wrzuca je do porcelanowego słonia. Słoń wskutek działania pigułek zaczyna rosnąć… Rośnie i rośnie, aż wreszcie osiąga rozmiary normalnego słonia!


Agatka odc. 10

Agatka ma w swoim pokoju nową lampkę nocną, która obraca się i wyświetla na ścianach gwiazdy i planety. Nic zatem dziwnego, że w pewnej chwili do jej pokoju wpada przez otwarte okno jakiś bardzo kopcący pojazd kosmiczny. Pilotuje go Ufoludek, który szuka ratunku dla swojej planety - powoli gaśnie nad nią słońce…. Agatka i Cyryl udadzą się na jego planetę i uratują ją przed zagładą.


Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.kinozarogiem.pl