Paddington

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

3
Paddington

Mały kudłaty miś w czerwonym kapeluszu odziedziczonym po wujku opuszcza rodzinne lasy Peru i po długiej podróży statkiem trafia do Londynu. O gościnności jego mieszkańców całe życie nasłuchał się bardzo wiele dobrego, ale rzeczywistość okazuje się… troszkę inna. I kiedy już zdesperowany planuje spędzić pierwszą noc w koszu na śmieci na wielkim dworcu kolejowym, niespodziewanie uśmiecha się do niego szczęście: gościnę oferuje mu sympatyczna rodzina z dwójką dorastających dzieci. Misiowi wystarczy jeden wieczór, żeby doszczętnie przemeblować dom gospodarzy, wniesie jednak do ich spokojnego mieszczańskiego życia niego nie tylko chaos i destrukcję, ale też mnóstwo wdzięku i powiew wielkiej przygody.
Urocza, zabawna opowieść dla całej rodziny.


Oh, Boy

Niko jest zwyczajny. Przeciętny. Letni. Nic go nie jest w stanie naprawdę wkurzyć, nic nie jest też w stanie prawdziwie go wzruszyć. Nic go nie rozśmiesza, nic go nie zasmuca. Nico od dwóch lat nie studiuje, bo prawo przestało mu się podobać, ale póki co nie wymyślił, co dalej. Właśnie wprowadził się do wynajętego mieszkania, ale przerasta go konieczność urządzenia go, więc żyje na paczkach. Spędza czas, dryfując w rytm melancholijnego jazzu ulicami Berlina pełnego osobliwości: sfrustrowanych mieszczuchów, sadystycznych psychologów, groteskowych kanarów, neurotyków i ekscentryków. Pozwala życiu dziać się, ani się nie buntując, ani niczego nie kreując.
Dyskretna ironia, klimatyczne czarno-białe zdjęcia Berlina i przekonujący Tom Schilling w roli wiecznego chłopca, który nie do końca wie, na czym bardziej mu zależy: na znalezieniu celu w życiu czy na wypiciu kubka porządnej kawy.


Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.kinozarogiem.pl