Ostatnie prosecco hrabiego Ancilotto

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

Wrzesień upłynie nam pod znakiem wspominania wakacyjnych klimatów i podróży, w które przeniosą nas filmy The Florida project, American Honey oraz Królowie lata. Koniec lata oznacza również początek edukacji i związanych z nią wyzwań, dlatego w cyklu zaprezentujemy także tytuł Przedszkolanka.

Początek października przyniesie nam filmy z wyśmienitymi trunkami w tle. Za sprawą cyklu „Nie tylko Polska Wódka” na ekran kina MPW zawitają również wino, włoskie prosecco oraz whisky.

Począwszy od końca października nastrajamy się na Halloween, oglądając filmy z dreszczykiem. W ramach tego cyklu coś dla siebie znajdą zarówno miłośnicy historii kryminalnych, jak i ci, którzy poszukują naprawdę mocnych wrażeń.

Kino Muzeum Polskiej Wódki to sprawdzona recepta na udany piątkowy wieczór, który można rozpocząć przed seansem, dzięki akcji promocyjnej dedykowanej Widzom. W kinowe piątki za okazaniem biletu do Kina MPW będzie można skorzystać z promocyjnych cen na koktajle w Barze ¾ – dla Widzów kina Muzeum piątkowe happy hour trwa aż do rozpoczęcia seansu.

Dodatkowym powodem, by wybrać się na seans do Muzeum jest wyjątkowa sala kinowa. Jej miedziane ściany nawiązują do tradycyjnych alembików, które od najdawniejszych czasów służyły do destylacji. Zanurzeniu się w filmową rzeczywistość sprzyjają również zabytkowe, wyściełane fotele oraz kameralny rozmiar sali, która pomieści tylko 46 widzów!

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły oraz termin rozpoczęcia sprzedaży wejściówek można sprawdzić bezpośrednio na stronie ewejsciowki.pl