OK! art - wystawa w Galerii Miejskiej

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

OK! art

Wystawa czynna od 24 września do 23 października 2021 r.

Wernisaż 23.09.2021 (czwartek) godzina 18:00

Galeria Miejska we Wrocławiu

 

Wystawa OK! art będzie całościowym spojrzeniem na niemal 10-letnią działalność Fundacji OK! art zorientowanej na pracę z lokalnymi społecznościami w obszarze sztuki. Poza archiwaliami i dokumentacją zdjęciową na ekspozycji znajdą się również autonomiczne prace malarskie, instalacyjne i fotograficzne założycieli inicjatywy (Mariusza Mikołajka, Witolda Liszkowskiego, Jana Mikołajka) w bezpośredni lub niebezpośredni sposób odnoszące się do doświadczeń kreatywnego działania z ludźmi. Dopełnieniem pokazu będą natomiast realizacje plastyków-amatorów związanych z OK! artem.

 

Wernisaż wystawy odbędzie się 23 września o godzinie 18:00.

Ze względu na trwającą pandemię, prosimy o potwierdzenie przybycia drogą mailową na adres biuro@galeriamiejska.pl i przestrzeganie obostrzeń panujących w naszej instytucji (utrzymywanie dystansu, dezynfekcja rąk oraz zakrywanie nosa i ust).

 

Odwiedź wystawę „OK! art” w Galerii Miejskiej i porozmawiaj z kustoszem Kolorowych Podwórek Nadodrza! W każdy październikowy poniedziałek (w godzinach 14:00 - 16:00) i czwartek (w godzinach 16:00 - 18:00) Zenon Dębowski będzie czekał na gości ekspozycji, by opowiedzieć ciekawostki  o kultowym wrocławskim podwórku i artystycznej wspólnocie.  A może też zdradzi trochę tajemnic i inspiracji plastyków z Nadodrza?

Informacja o wydarzeniu pochodzi z serwisu DOKiS. Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.dokis.pl