OGRÓD RODZIEWICZÓWNY

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

od: 1 sierpnia 2020, sobota
do: 30 sierpnia 2020, niedziela

Ogród Rodziewiczówny to organiczny azyl w samym centrum Olsztyna. Przy aktywnym udziale mieszkańców, MOK Olsztyn tworzy niepowtarzalny ogród społeczny. Wyjątkową przestrzeń artystyczno-ekologiczną i zielone oparcie dla oczu pokrytych wielkomiejskim kurzem.

Na tyłach Spichlerza, przy ulicy Rodziewiczówny, powołujemy do życia kulturalno-rozrywkowe miejsce w odcieniach natury. Do wspólnego zazieleniania rzeczywistości zapraszamy wszystkich spragnionych twórczego spędzania czasu i budowania realnej wspólnoty!

Przez cały lipiec i sierpień funkcjonujemy w rytmie cotygodniowych spotkań ogrodowych. - We wtorki i środy spotykamy się na kreatywnych, zielonych warsztatach. - W czwartki zapraszamy na działania animacyjne, nie tylko dla dzieciaków. - W piątki oczywiście mamy dla was inicjatywy artystyczne. - W soboty i niedziele zachęcamy do wspólnego doglądania Ogrodu.

Społeczny Ogród Rodziewiczówny to kojąca wymiana myśli, doświadczeń i przeżyć. To szansa na realizację własnych pasji i współtworzenie kulturowego życia miasta. To również przyjazny zakątek działań ogrodniczych, artystycznych i rozwojowych. Stań się częścią tego doświadczenia!