Ogólnopolski Przegląd Piosenki „Kryształowa Nuta" 2021

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

Kolejna szansa dla młodych wokalistów! Weź udział w Kryształowej Nucie i wyśpiewaj swoją drogę do sławy!
Kętrzyńskie Centrum Kultury zapraszają utalentowane wokalnie osoby do wzięcia udziału w 17. edycji Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki „Kryształowa Nuta”. Pierwszy etap konkursu już trwa, czekamy na nagrania Demo na podstawie których do finału zostanie wybrana trzydziestka uczestników.

Zgłoszenia wraz z nagraniem Demo należy przesyłać do 23 kwietnia, mailowo na adres bzdanowicz@wp.pl lub pocztą tradycyjną na adres: Kętrzyńskie Centrum Kultury, ul. Generała Władysława Sikorskiego 24A, 11-400 Kętrzyn z dopiskiem „KryształowaNuta2021”.

Regulamin oraz karta zgłoszenia do pobrania na stronie organizatora:
https://kck.ketrzyn.pl/2021/03/26/wez-udzial-w-17-edycji-krysztalowej-nuty-i-wyspiewaj-swoja-droge-do-slawy/

Drugi etap konkursu, czyli Koncert Finałowy odbędzie się 2 maja w kętrzyńskim Amfiteatrze. Organizatorzy do regulaminu wprowadzili jedną ważną zmianę. Od tego roku, wokaliści będą mogli wystąpić również przy akompaniamencie jednego instrumentu. Wydarzenie odbędzie się w reżimie sanitarnym.

Na uczestników tradycyjnie czeka fantastyczna atmosfera oraz atrakcyjne nagrody finansowe w tym Grand Prix to 1500 zł + statuetka oraz Nagranie Singla, Pobyt dla dwóch osób w luksusowym Hotelu. Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustaw Marek Brzezin.

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.kck.ketrzyn.pl