O+E | spektakl muzycznie niepoprawny

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

Kim jest O? I dlaczego E?
Muzyczny spektakl Teatru EjAj jest uniwersalną opowieścią o spotkaniu - tym przypadkowym na rogu ulicy, a może takim w nocnym autobusie...? Twórcy, trochę między słowami, próbują odpowiedzieć na pytania: Co by było, gdyby on i ona spróbowali ze sobą być?

Przedstawienie oparte na motywach utworów "Orfeusz i Eurydyka" Anny Świrszczyńskiej oraz "Orfeusz, Eurydyka i Wąż" Tytusa Czyżewskiego, jak i całkiem nieklasycznych tekstach zanurza widza w sytuacje bliskie każdemu człowiekowi i stawia pytania. Czy współczesna Eurydyka chce być z Orfeuszem? Czy musimy poświęcać siebie dla drugiej osoby? Co wynika ze spotkania kobiety i mężczyzny?
To wszystko z pięknymi, śpiewanymi utworami skomponowanymi na potrzeby spektaklu. 

obsada:
Orfeusz: Tomasz Jeznach
Eurydyka: Karolina Domagała
Aglae: Weronika Żądło
Hermes: Mateusz Zilbert
Oberżysta: Kamil Szadkowski
Persefona: Judyta Eksner-Alechnowicz
Grek 1: Agnieszka Goniowska
Grek 2: Marina Mashtaler

Kompozycje/Chór/Menady/Cerber: Marina Mashtaler, Agnieszka Goniowska, Aleksandra Pulcer, Marta Olszewska, Ilona Baran, Małgorzata Majda, Nicole Sarna, Magdalena Chalewicz, Julia Kurzawa

muzyka: Johannes Popannes (syntetyzator), Karolina Drapiewska (skrzypce), Piotr Postemski (gitara elektryczna) Bogumił Eksner (gitara basowa)

reżyseria: Kuba Tabisz
asystentka reżysera: Karolina Domagała
kostiumy: Paulina Burzyńska
produkcja: Karolina Domagała
plakat: Mateusz Jędrejko

wydarzenie bezpłatne, obowiązuje rejestracja miejsc |  zapisy -> TUTAJ

Dopuszczony przed 20 marca limit miejsc na sali: 60, ale limit ten będzie aktualizowany zgodnie z obowiązującymi przepisami sanitarnymi na dzień 23 kwietnia 2021, przepraszamy za utrudnienia.

Informacja o wydarzeniu pochodzi z serwisu DOKiS. Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.dokis.pl