Nocne zwiedzanie z latarkami w Muzeum Domków dla Lalek | HIT na DO WIDZENIA

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

W ostatnie dni działalności w Pałacu Kultury i Nauki, MUZEUM DOMKÓW DLA LALEK zaprasza na wydarzenie, które zawsze cieszyło się ogromną popularnością wśród zwiedzających - NOCNE ZWIEDZANIE Z LATARKAMI.

Tajemnicze MUZEUM DOMKÓW DLA LALEK, to ponad 150 historycznych, fascynujących domów, pokoi, sklepików, szkół i szpitali dla lalek, a także unikatowa kolekcja zabawek sakralnych.

Bilety na to wydarzenie dostępne TYLKO przez portal EWEJSCIOWKI.PL.

Oferta limitowana. Liczba miejsc jest ograniczona (jedno wejście - jedynie 12 osób). Rekomendowany wiek uczestników - powyżej 6 roku życia, gdyż będzie tajemniczo, niezwykle i trochę strasznie...

Wydarzenie organizowane jest z zachowaniem wysokiego reżimu sanitarnego: ograniczona liczba osób na ekspozycji, lampy bakterio i wirusobójcze, płyny odkażające, odkażanie latarek po każdorazowym użyciu przez uczestników. Obowiązują maseczki i konieczność utrzymania dystansu pomiędzy zwiedzającymi.

Ze względu na charakter wydarzenia obowiązuje zakaz wprowadzania na ekspozycję wózków dziecięcych.

www.MuzeumDomkow.pl

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły oraz termin rozpoczęcia sprzedaży wejściówek można sprawdzić bezpośrednio na stronie ewejsciowki.pl